Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 17.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Спи ми сенови  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано13.11.12 16:50



почти винаги през деня. А като заспя денем(обикновено събота и неделя) спя по 2-3 часа и после ме боли глава и ми се гади.
Това е от няколко месеца.
Преспивам ли или да се прегледам.

Мерси за отговорите предварително!



Тема Re: Спи ми сенови [re: мpънмpън]  
Автор dnaunseq (ветеран)
Публикувано13.11.12 17:54



Съпътства ли се с други оплаквания?



Тема Re: Спи ми сенови [re: мpънмpън]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано13.11.12 18:24



Прегледай се. Но си избери по-млад лекар.



Всъщност, най-вероятно ти няма нищо, а ти се спи защото си нямаш истинско хоби. Аз някога бях така. После ми мина.

Soul is smarter



Тема Re: Спи ми сенови [re: dnaunseq]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано13.11.12 19:50



Общо неразположение. От 16 часа, както се събудих, до сега ме стяга главата.
Гади ми се от месни неща. Те колко са месни, друга работа.
Все ми тежат разни неща, дето друг път не са ми тежали. Все по-раздразнителна ставам. Побожда ме в ляво корема и те така. Но просто това със спането и главоболието ми идва малкинко в повечко.



Тема Re: Спи ми сенови [re: мpънмpън]  
Автор dnaunseq (ветеран)
Публикувано13.11.12 23:39



Тази болка вляво не уточни като от какво е. Като цяло можеш да си пуснеш общи изследвания - пълна кръвна картина, урина и чернодробни ензими, да минеш през стоматологичен преглед. Като се спи трябва да се спазва цикълът на деня и нощта.



Тема Re: Спи ми сенови [re: мpънмpън]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано14.11.12 16:11



Да ти призная честно, но като ям "месо" и мен ме боли главата. От спане по-продължително от 10 часа - също.

Soul is smarter



Тема Re: Спи ми сенови [re: мpънмpън]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано16.11.12 11:15



аз пък не съм добре с нервите... по нощите се събуждам и почвам да мисля какво може да им е на хората и така снощи като не можех да заспя в 2 през нощта се сетих за твоя постинг и ми просветна една мисъл, че е възможно да си бременна?

иначе както го пишеш, е спиш събота и неделя следобед най-вероятно пък не ти достига сън и в почивните дни наваксваш, оттам може и да е главоболието и това, че ти се гади - по-скоро го отдавам на недостиг на сън, отколкото на преспиване. По колко часа спиш нощем през седмицата? Успяваш ли да се наспиваш или се будиш уморена сутрин?... Не знам, но пък първите признаци на бременност са главоболие, гадене, понякога и повръщане и тази ужасна сънливост и умора, само като си спомня и ми става хем милно, хем лошо...



Тема Re: Спи ми се [re: мpънмpън]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано16.11.12 11:18



оф, като чета и това точно на бременност ми прилича... гадене, всичко почва да ти тежи и да се уморяваш лесно, болки в корема... я по-добре направи за всеки случай един тест!





Тема Re: Спи ми се [re: TRlNlTY]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано16.11.12 11:30



Принципно си права за първите симптоми.
Но няма как да съм бременна, като от две години не съм имала сексуален контакт


Иначе спя поне 7-8 часа.
Ще отида на преглед.
Аз си имам съмнения.
Най-вероятно нищо ми няма, но ще се прегледам, поне да отхвърля възможността да ми има нещо. За мое успокоение един вид.
А може да си права и да е просто преумора.



Тема Re: Спи ми се [re: мpънмpън]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано16.11.12 15:59



оф, ми така е, то мъже не останаха,
аз съм аналогиен случай, споко...
може и да са хормони (покрай нередовния секс)...
при мен явно е това, само че вече ми е все тая,
защото и да са няма как да ги лекувам, поне засега

така де, няма го натуралното лекарство, иначе боклучаци, които да ме доразболеят не се наемам да пия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.