Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 19.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ишиасен нервнови  
Автор Nikol_P (непознат )
Публикувано05.06.11 10:06



Здравейте на всички, които вярват че форумите спестяват лутането от един специалист към друг.
Имам ужасни болки, които, започват от кръста с ирадиация към десния крак. Болезнени точки на Вале за десния седалищен нерв. От 20 дни приемам Мусант, диклофенак и лирика. Болката продължава.
Доц. Герасимов от Окръжна болница, в предаването"Здраве" заяви, че това са болести, които се лекуват и е смешно да свикваме с тези болки и да отчитаме, че са свързани с възрастта. Той уверено заяви, че всеки който отиде при него, изпратени от здравната каса ще го излекува.
Моля разграничавам си двата въпроса.
- Някои имал ли подобен проблем и нека да ме насочи към санаториуми, специалисти и т.н
- Има ли хора, които са ходили при доц. Герасимов, за да изкажат мнение. Оказа се, че той работи само на свободен прием срещу 50 лв.
Благодаря ви!



Тема Re: Ишиасен нервнови [re: Nikol_P]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано05.06.11 21:12



Лириката я махни моментално. Ползите от нея ще са много по-малко от вредите. Подозирам че е мръсен бизнес на фирмата Пфайзер. Другите лекарства са добре.
Направи ядрено-магнитен резонанс, или поне скенер, ако не си. Поне да се види на какво ниво е проблемът и иска ли оперативно лечение.
Аз имам подобни проблеми от година.
Лекар съм. Физиотерапевт.


С 300 зора съм на път да ги овладея, но при мене нещата са усложнени от друго.
Това, което помага са електрофореза с Лидокаин, ако не си алергичен, диадинамични токове, интерферентни токове, ултразвук с противовъзпалителни и загряващи мазила и иглотерапия. И много гимнастика.
Освен това една китайска билка - лиций или годжи бери - тя помага и за много други неща и едно наше производство - казва се Livenergy - извлек е от Златен корен и Китайски лимонник. Те ще ти спрат стрелканията по крака.
Първата се продава в големия китайски магазин на Женския пазар, втората по аптеките.
А, забравих да добавя. Доцентът е добър. Едно време докато специализирах във Военна болница имах честта да ме учи. 50 лв са минимум за преглед при хабилитирано лице.
Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Редактирано от Rapidfire на 05.06.11 21:14.



Тема Re: Ишиасен нервнови [re: Rapidfire]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано06.06.11 10:03



Аз пък знам един чакръкчия



Тема Re: Ишиасен нервнови [re: ha!]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано06.06.11 10:24



Абе, то и аз мога да и пръсна гъза, ама не съм хабилитиран...





Тема Re: Ишиасен нервнови [re: Sargonlll]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано06.06.11 10:26



:-)) Уф, пак ли си изпусна...луната :-)



Тема Re: Ишиасен нервнови [re: ha!]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано06.06.11 11:44



Аз знам достатъчно чкръкчии, но без снимки и при ясни индкации за страдание на нерва (болката по крака) това НЕ СЕ прави. Всъщност може, ама ако ти се играе на руска рулетка


А без гиманстика блокажите имат гадното свойство да резидивират.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: Ишиасен нервнови [re: Rapidfire]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано06.06.11 12:59



E, щом Знаеш, няма да те мисля.



Тема Re: Ишиасен нервнови [re: ha!]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано06.06.11 13:30



То, сега си правя една докторантура, живот и здраве - ще се хабилитирам по-нататък и тогава ще лекувам за един кеф само ишиаси, лумбага и т. н.





Тема Нима няма да лекувашнови [re: Sargonlll]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано06.06.11 13:58



хемороиди?



Bеer? Mоre?



Тема Re: Ишиасен нервнови [re: Rapidfire]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано06.06.11 15:12



Livenergy
От "Златната серия" на Н. Мангалджиев ли беше, или се лъжа?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.