Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 28.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Питанка за необичен сърбежнови  
Автор vladimir1974m2 (минаващ)
Публикувано16.12.11 09:07



Привет.Искам да попитам за следното: От известно време-месец-два, усещам необичаен сърбеж по цялото си тяло-по гърдите, по ръцете до лактите, по краката до коляното,зад тила, в обастта,която покрива боксерките и т.н. В същото време изпитвам някакво странно желание да пия кафе по никое време, да го пия бързо- на чести глътки.Работата ми е такава, че не мога да си изградя някакъв траен режим на сън и бодрост ( работа на смени), немога да спя нормално дори и след изморителна смяна, а когато затворя очи ( без дори да съм заспал), в съзнанието ми изникват моменти и привиждания, свързани с обичайните неща, които работя ( все едно, че още съм на работа, нещо става там, нещо правя и т.н.).Имам ли основания да смятам, че всичко това може да се дължи на някаква нервна почва и как следва да мога да се справя с тези проблеми.Опитвам се да стоя спокоен ( да не се чеша,когато така странно ме сърби).Ако смятате, че не съм формирал правилно въпроса си, споделете какво смятате ,че може да се направи, за да отшумят тези неща.



Тема Re: Питанка за необичен сърбежнови [re: vladimir1974m2]  
Автор dnaunseq (пристрастен)
Публикувано16.12.11 18:14



Да вземем, че ефективното функциониране на черния дроб е свързано с денонощни сигнали, подавани от светлината. Тогава нарушението на режима на съня е сериозен проблем и може да те извади извън форма. Но откъде да знам причината за тези сърбежи, това може да е причинено от много неща. Щом пишеш тук, значи субективният ти дискомфорт не е пренебрежим.



Тема Re: Питанка за необичен сърбежнови [re: vladimir1974m2]  
Автор Krasi_12 (член)
Публикувано16.12.11 22:28



Отскоро ли са сърбежите? Не мога да кажа какво е при теб,но при мен така започна и се появиха и много други симптоми впоследствие...и след дълго ходене по лекари първоначално и по врачки и магове впоследствие разбрах че е от магия... Дано при теб не е така!



Тема Re: Питанка за необичен сърбежнови [re: vladimir1974m2]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано17.12.11 08:41



Това е иманентна психопатия в следствие на тежкия и неприятен работен режим. Могат да се приложат различни методи за лечение. Но, най-"еnvironmentally friendly" решение е само едно - трябва да се започне комплекс от физически упражнения, включващи голямо количество чекии.



Тема Re: Питанка за необичен сърбежнови [re: Sargonlll]  
Автор Kи. (не позна)
Публикувано17.12.11 10:40



Тъкмо си помислих ,че порастна туй момче ,и може и да излезе доктор от него...докато не стигнах до края

Малко си като Пач Адамс





Тема Re: Питанка за необичен сърбеж [re: Kи.]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано17.12.11 11:27



Впрочем, съвсем скоро си взех последния докторантски изпит. Сега трябва да донапиша и пусна още 2-3 статии. След това за 5-6 месеца ще спретна една дисертация и съм готов доктор.





Тема Re: Питанка за необичен сърбежнови [re: Sargonlll]  
Автор Kи. (не позна)
Публикувано17.12.11 12:12



Боже ,колко лесно се ставало доктор






Тема Re: Питанка за необичен сърбежнови [re: Kи.]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано17.12.11 16:25



Така е, познавам абсолютни простаци с докторска титла. Много по-прости от мен. Това, в началото, ме шокира, но постепенно си го обясних логично. В България който може - го може и го прави за добри пари или заминава в чужбина. Тук остава шрота и част от него, чудейки се какво да върши, става на докторчета.

Скоро, след като се титулувам, вече съветите ми тук ще тежат повече! Най-накрая бедните страдащи ще повярват в благотворното влияние на чекията във всичките и разновидности! Ти, впрочем, оплакваш ли се от нещо?



Тема Re: Питанка за необичен сърбежнови [re: Sargonlll]  
Автор Kи. (не позна)
Публикувано19.12.11 13:29



Ми смея ли да се оплача...







Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.