Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 01.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Отпадналост.нови  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано23.08.11 20:14



Здравейте,

имам един въпрос. Някъде около половин година пия по 1-2 силни кафета всеки ден, ям шоколади, пуша по няколко цигари от време на време, а от 2 седмици пия по 3-4 бири почти всеки ден. Обаче от няколко дни спрях абсолютно всичко, защото имам много важна работа и трябва да се съсредоточавам на 6. Проблемът обаче е, че се чувствам като парцал. Много съм отпаднал.

Преди няколко дни си бях пуснал един вентилатор вечерта да ми духа студен въздух, обаче съм заспал и вентилаторът ме е духал през половината от нощта, поради което хванах лека настинка. Гърлото ме дращи от 2 дни - слабо, но постоянно.

Та въпросът ми е - коя е най-вероятната причина да се чувствам отпаднал - спирането на кофеина, настинката (лека), жегите, или от много стоене пред монитора (работа)?

------------------------------------------



Тема Re: Отпадналост.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано23.08.11 21:28



Многото чекии. Не ги споменаваш, но аз чета между редовете.





Тема Re: Отпадналост.нови [re: Sargonlll]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано24.08.11 11:11



Едва ли е от това, защото лъскам само по 14 пъти на ден.

------------------------------------------



Тема Re: Отпадналост.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано25.08.11 08:21



Да, наистина явно не е от това (освен, ако не ни лъжеш за количеството). Не знам какво да ти кажа. Може би, трябва да започнеш с амфетамините, крайно време е явно.



Тема Re: Отпадналост.нови [re: Sargonlll]  
Автор ratna ()
Публикувано25.08.11 14:26





Вместо амфетамини , не е ли по-добре да се вземат вълшебни гъбки-псилоцибки
така ми е навлезла тази идея че трябва да намеря някой дето ще ги покаже "наживо" иначе 100% ще откъсна нещо гадно.
След тези гъби хората имат чувсто за освежаваща почивка



Тема Re:нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано25.08.11 14:45



Въпреки 'ценните' съвети

които вече са ти дали, да се включа и аз.
След като имаш важна работа и искаш да се съсредоточиш, не разбрах какво ти пречеха 1-2 силни кафета, че да ги спреш. От собствен опит знам, че кафе се спира когато не си натоварен с работа, след като си свикнал с кофеин липсата му се отразява зле....главоболие и др.
За шоколада, не е вреден стига да не прекаляваш....а най полезен е черния 70%. За цигарите, добре че си ги спрял, но ти не си бил страстен пушач.
Ами от всичко заедно се чувстваш отпаднал, сам си отговорил.
Хубаво е да вземаш витамини (не знам какво има в България), можеш да се посъветваш с аптекаря. Ядене на повече плодове (най вече цитрусови заради вит. С), пиене на минерална вода.
Току що четох статия за водната гимнастика, колко е полезна за стегнато тяло и против умора....та ти пробвай с обикновена гимнастика



Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано25.08.11 18:36



Кафетата и шоколадите ми пречат, защото от тях ставам много ленив и не върша никаква работа. Цигарите ги спрях, защото по принцип ми лазят по нервите (мразя чувството да ми се пуши).

Явно нещо от настинката се чувствам кофти. Току-що се връщам от аптеката, взех си 5 ампули Витамин С от по 200 мг. (егати скъпотията) и изпих една, пък ще видим. Пия тук Риган и Мурсалски чай и това е.



Ха-ха, ама май ми трябва и нещо за акъла, че бях сложил да варя едно пиле, и съм включил съседния котлон от един час, а съм оставил тенджерата с пилето на изключения.

------------------------------------------



Тема Re: Отпадналост. [re: ratna]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано25.08.11 18:50



В отговор на:

Вместо амфетамини , не е ли по-добре да се вземат вълшебни гъбки-псилоцибки



Не. Всичките ми приятели са яли такива гъби и от разказите заключих, че са абсолютно същия боклук като всички останали халюциногени. Тези работи могат да се харесат само на някой отегчен дебил, който няма абсолютно никаква фантазия. Халюциногените са игра на руска рулетка - или ще изпаднеш в някакъв екстаз, или ще изпаднеш в ужасяваща параноя. Има вероятност и да изперкаш в дългосрочен план.

------------------------------------------




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.