Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 19.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема Коксартроза  
Автор _nielka_ (непокорна)
Публикувано20.06.11 14:47



Здравейте, днес поставиха на баща ми диагноза тежка коксартроза! Искам да помоля за координати на добър ортопед, ревматолог или какъвто е нужно за лечението му специалист! На първо място бих искала да провери истиността на диагнозата и да ни насочи какво да предприемем от тук нататък! Знам, че заболяването е доста коварно и е важно да се започне адекватно лечение!

Благодаря



Тема Re: Коксартрозанови [re: _nielka_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано26.06.11 10:32



Потърсете мнение в болница в която се извършват операции по протезиране. От специалист, който влиза в такива операции. Успех!





Тема Re: Коксартрозанови [re: _nielka_]  
Автор World Champ ()
Публикувано03.07.11 13:25



Има в Горна Баня такава клиника по ортопедия. Там със сигурност има специалисти, които могат да дадат компетентно второ мнение. Чувала съм много положителни неща за тази клиника от три мои близки роднини, които са оперирани там за подмяна на стави, едната ми роднина вече за втори път. Този вид операции се извършват там от много години и не са особено предизвикателство за ортопедите. Чувала съм, че някои от ортопедите там оперират и в чужбина.

Желая успех на баща Ви!

*****
"What, I'm not the right kind of monster for you?" Jacob Black, "New Moon"


Тема Re: Коксартрозанови [re: World Champ]  
Автор _nielka_ (непокорна)
Публикувано26.07.11 17:35



Благодаря ви за информацията, но наш близък доктор ни насочи към доц.Златев във Военна болница и имаме записан час за консултация с него на 01.08! Имате ли някакви впечатления за него като специалист?

Редактирано от _nielka_ на 26.07.11 17:36.



Тема Re: Коксартрозанови [re: _nielka_]  
Автор World Champ ()
Публикувано26.07.11 20:17



Ами за съжаление нямам информация за там. Но сигурно е много добър, за да е доцент и да работи точно там. Там цедката е много голяма, съм чувала. А там съм ходила само в клиниката по гастроентерология и съм изключително доволна.

*****
"What, I'm not the right kind of monster for you?" Jacob Black, "New Moon"



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.