Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 01.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема Епилепсия. Невролог?  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано09.05.11 15:00



Много добрата невроложка на мъжа ми замина да работи в чужбина. Джипито, което навремето ме прати при нея, не поззнава друг - със сигурност - добър невролог, към когото да ме насочи. А от некадърни или безхаберни, вкл. и искащи си направо пари, сме патили.

Моля, ако някой има опит с невролози, да ме насочи.

Благодаря предварително



В джобчето ми дрънкат

Тема Re: Епилепсия. Невролог?нови [re: Джeйн]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано09.05.11 17:46



Не е работа на джипито, ми Много Добрата, намира нови лекари на пациентите си. Всъщност тя единствена е най-запозната и с нуждите му и с колегите си. Дано имате късмет



Тема Re: Епилепсия. Невролог?нови [re: Джeйн]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано09.05.11 18:02



Кажи му да ходи да му баят в джамията! Сериозно, това ще помогне най-много. Повече няма и да си помисли да припада!





Тема Re: Епилепсия. Невролог?нови [re: Джeйн]  
Автор Melany99 ()
Публикувано26.05.11 23:44



За епилепсия се ходи при психиатър!



Тема Re: Епилепсия. Невролог?нови [re: Melany99]  
Автор 161418196249 (Фата Моргана)
Публикувано27.05.11 13:23








*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.