Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 03.11.25 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема Скъсани мускулни влакна  
Автор Pyбeнc (новак)
Публикувано05.12.10 15:16



Здравейте!

Имам следния въпрос: как може да се повлияе благотворно на контузия при ПТП, вследствие на което се късат мускулни влакна, под таза отзад преди сгъвката на коляното. Давам конкретиката само за ориентир.
Възрастен човек, на легло без възможност за движение.

Компреси, билки, хранене, друго?
Благодаря.



Тема Re: Скъсани мускулни влакнанови [re: Pyбeнc]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано05.12.10 15:55



Физиотерапия и рехабилитация. Има разни миорелаксанти, болкоуспокояващи и т.н. ама аз бих препоръчал физиотерапия и рехабилитация.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Скъсани мускулни влакнанови [re: bira_more]  
Автор Kи. (не позна)
Публикувано05.12.10 16:02



Моят син се оправи с лед,с много лед,по няколко пъти на ден,почивка един месец, и после пак на терена:-)





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.