Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 30.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема Пулснови  
Автор mar4elamp (непознат )
Публикувано04.11.10 09:17



Здравейте,искам да ви попитам какви са нормалните стойности на пулса в покой?Онзи ден нещо ми се въртеше главата и реших да си меря кръвното,на 29 год съм,кръвното ми беше ок-100/70 или 90/60,по принцип съм с по-ниско кръвно.Но пулсът ме озадачи-около 60,и тези дни само го меря,в следобедните часове когат

о не съм яла понякога може и да е 58,после като си хапна и става 68 или 72,днес го меря от сутринат варира пак от 68 до 72,незнам трябва ли да потърся лекар,притеснително ли е този пулс,толкова нисък на моменти.....сега само го меря



Тема Re: Пулснови [re: mar4elamp]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано04.11.10 09:33



Пулсът ти е в идеални норми...дишай спокойно!



Тема Re: Пулснови [re: mar4elamp]  
Автор mar4elamp (непознат )
Публикувано04.11.10 09:52



А това че има моменти, в които е 60 или под 60- 56-58 ,нормално ли е?Не съм спортистка или нещо подобно,незнам дали има общо и с кг,дребничка съм,около 44-45 кг.Била съм екография преди година,просто профилактично,вс беше ок,тогава пак ми казаха пулс 60..но като падне под 60 и нз дали не е проблем....





Тема Бе [re: mar4elamp]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано04.11.10 22:40



какъв проблем, бе!


Радвай му се, аз да имах такъв, пък моят от най-дребната емоция и скача веднага.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Пулснови [re: mar4elamp]  
Автор mynx (непознат )
Публикувано09.11.10 13:18



мисля 4е е свързан с ниското кръвно и вървят заедно. Преди като бях по-слаби4ка ми падаше отвреме навреме, а пулсът ми си беше 55, когато съм в покой и без да ми е паднало кръвното и без да се 4увствам зле нещо. така 4е ако се 4увстваш добре, май няма проблем. Ако си твърде слаба вземи напълней малко или спортувай нещо и ще се оправи. аз ли4но няколко консултации съм имала в тази насока и вси4ки лекари казват, 4е ниското кръвно не е болест и не се лекува. не е и опасно заразлика от високото. само трябва да внимаваш и да избягваш каквото ти го сваля. на мен примерно ряпа на гладно ме вкара в спешното веднъж, много кафе, 4есън и про4ее. коприва, босилек, мащерка, розмарин, жен шен, мента.. тия 4айове можеш да пиеш за вдигане.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.