Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 16.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Некадърен ортопед изписва Лирика !  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано25.09.10 21:01



Моля за вашите мнения. Бях на ортопед, постави диагноза , уж не било сериозно, болките в крака били поради проблеми с хрущяла и т.н., изписа ми некви лекарства, едното от които Лирика. Без да съм предупреден и без да имам никаква представа какво е, пих го 3 дни /2 пъти по 1 капсула от 75 мг/, през нощта почувствах хлад а беше топло, завих се и получих треска подобна на невротичен шок. Тресях се и не можех да се контролирам, направо подскачах и така в продължение на 30 мин. Постепенно утихна и се изпотих. На следващия ден пих още 1 капсула, след което се замислих за треската, стана ми странно и ужасяващо и реших да прочета в Интернет относно лекарствата, които пия. Кво да ви кажа, ужасих се. Спрях ги. След това станах зле, все едно съм хванал грип- мускулни и ставни болки навсякъде, главоболие, гадене, умора, замаяност, ниска концентрация, отпадналост и т.н. но без хрема. А когато изстивам, първо ме удря в носа. Сега нямах хрема.

Моля ви за мнения, дали ще се изчистя напълно от 7-те капсули Лирика, които вече съм изпил ? И не е ли за съд въпросният "доктор%" ?!



Тема Re: Некадърен ортопед изписва Лирика !нови [re: Forza_Italy]  
Автор pandela_ ()
Публикувано25.09.10 22:10



хм, ти сигурен ли си, че си бил на ортопед???



Тема Re: Некадърен ортопед изписва Лирика !нови [re: Forza_Italy]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано25.09.10 22:22



Спокойно, стига се ужасява и не чети повече, а го спри!
И много скъпа тази Лирика, направо от класици е създадена сигурно.
И аз пих Аркоксия една седмица изписана за артрит,после пуснаха изследването, че нямам такъв се оказа. Грам болката не намаля от нея, но ефектите и били големи.Тук на лични един лекар ме стресна как може да изписват това токсично лекарство.Ама на, пих го с кеф и желание и добре,че като една истинска българка съм куче марка ,та му разминах ефектите.
Чак пък за съд да е въпросният доктор, отиваш далече май?!
п.с. тялото е интелигентна машина, чисти всичко
казвам ти го със съзнанието на човек, който е губил слуха си от грешно лечение със стрептомицин и тубоцин преди години......е, и пак се възстанови..





Тема Re: Некадърен ортопед изписва Лирика !нови [re: pandela_]  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано26.09.10 18:52



Ортопед беше, даже името му мога да цитирам. Директно е за Черния списък.

Редактирано от Forza_Italy на 26.09.10 18:52.



Тема Усмихнатият емотикон отдолу е отдавнанови [re: Forza_Italy]  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано26.09.10 18:53



Вместо подпис си го турих. Но сега изобщо не ми е до смях.

Редактирано от Forza_Italy на 26.09.10 18:55.



Тема Re: Некадърен ортопед изписва Лирика !нови [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано26.09.10 18:57



Мерси за оптимизма. Наистина ли смяташ, че организмът ми ще се изчисти и няма да има последици от въпросните 7 капсули Лирика, дори и след невротичният шок, който получих под формата на треска ? Дано да си права. Честно казано не знам. Отидох да го питам въпросният мошеник защо ми е изписал това лекарство, а той мига на парцали и смотолеви нещо за проблем с кожния нерв. Мамицата му, такива идиоти изобщо не трябва да практикуват ве !

Редактирано от Forza_Italy на 26.09.10 18:59.



Тема Re: Некадърен ортопед изписва Лирика !нови [re: Forza_Italy]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано26.09.10 19:43



Вече е минало.
Остава да изчистиш и съзнанието си от факта,че през теб е преминала една неподходяща в случая отрова.


Най -трудната част от едно лечение всъщност е да попаднеш на лекар с призвание, който би открил точната диагноза. И тогава се тръгва вече в правилната посока, а иначе е лутане в зиг заг.
За някакви си 7 броя капсули не си струва даже да се косиш толкова, направил си шок, минало ти е..А и имаш ли идея колко силни лекарства поемат много болни? Понасят страничните ефекти защото нямат избор. Щом се оцелява след химиотерапии, значи човешкото тяло има ресурси за поносимост във високи дози.
При мен заболяване на кръвта бе сбъркано с туберкулозен лимфаденит.
След като имаш дни за живеене, никой с нищо не може да ти отнеме това право!
Явно не си се срещал често с доктори!И дано и занапред да е така!



Тема Re: Некадърен ортопед изписва Лирика !нови [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано27.09.10 09:06



Че тоя доктор си плаче за растрел направо . До сега не ми се е случвало да купя лекарство , без да съм прочела в интернет упътването . В малките градове в аптеката ти дават да си прочетеш упътването преди да купиш лекарството , но в София понеже неможе , първо чета в нета и после купувам .



Тема И аз така мислянови [re: бaбa 3aйka]  
Автор Forza_Italy (Стрелец)
Публикувано27.09.10 11:26



винаги съм се интересувал от страничните реакции на всичко, което купувам. Но този път се предоверих и сглупих. Предполагах, че този ортопед е суперспециалист и няма да изпише нещо, което да ми навреди. Освен тва, преди да напише рецептата ме попита дали имам гастрит или язва, и си рекох, значи внимава какво изписва. Бахти и идиота-търгаш ! Кой знае кой представител на фирмата-вносител го е зарибил срещу комисионна и тоя тъпак трови хората нон стоп. Отивам при него, а той ми вика, че никой досега не бил се оплакал от Лириката. Абе идиот, представи си, че тия капсули са провокирали инфаркт или инсулт, как да дойде да ти се оплаче човекът ве ?!

Редактирано от Forza_Italy на 27.09.10 11:27.



Тема Re: И аз така мислянови [re: Forza_Italy]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано27.09.10 14:31



Съгласна .






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.