Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 15.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Фистинг и бременностнови  
Автор onnellinen (котка - тигърче)
Публикувано13.05.10 14:51



С надежда някой да даде сериозни и обосновани отговори, пускам темата и тук:
Може ли да се съчетаят времево двете неща и до кой месец, или е по-добре фистингът да се практикува само преди бременността?

facebook.com/topic.php?topic=68&post=564&uid=109353199096218#!/group.php?gid=109353199096218


Тема Re: Фистинг и бременностнови [re: onnellinen]  
Автор moreol ()
Публикувано13.05.10 15:22



О, мен... това си е побой над детето още преди раждане.

Иначе за какъв фистинг говориш? Анален или вагинален?

Нито съм лекар, нито практикувам фистинг, но едно ще ти кажа. Шанса някой да ти отговори сериозно и обосновано клони към 0, поради простата причина че 2те неща не се срещат много много често в мадър нейчър.

Иначе щом се практикува секс по време на бременност, предполагам и фистинг ще може, но все пак казвм че нямам "first hand"

опит как се практикува фистинга, разбирай как, колко бързо, с каква сила и до къде влиза the hand.

Иначе погледнато от друга страна, ще е доста по-лесно за бебето, пък и за теб по време на самото раждане

Успех.
П.П.: Тъй тъй си падаш по нестандартни(няма да казвам извратени, тей като това е относително понятие за всеки човек) неща, що не минеш на следващото ниво, анален фистинг.



Тема Re: Фистинг и бременностнови [re: moreol]  
Автор onnellinen (котка - тигърче)
Публикувано13.05.10 17:12



Нямам никакъв интерес към аналния фистинг, а към вагиналния имам само защото може да ми улесни малко раждането. Та затова питам. Да обясня и тук, не говоря ръката да се пъха колкото може по-дълбоко (противна ми е идеята, дори да не съм бременна), а да се поддържа "тренинг" на влагалището, докато трае бременността. И изобщо, ако спра с фистването, когато забременея, влагалището дали ще се стегне?

facebook.com/topic.php?topic=68&post=564&uid=109353199096218#!/group.php?gid=109353199096218

Редактирано от onnellinen на 13.05.10 17:12.



Тема Re: Фистинг и бременностнови [re: onnellinen]  
Автор moreol ()
Публикувано13.05.10 17:37



А защто трябва да го практитуваш заради предстоящото раждане? Господ, природата и лекарите ще си свършат работата. И така погледнато това може би се нарича с друг термин

.



Тема Re: Фистинг и бременностнови [re: moreol]  
Автор onnellinen (котка - тигърче)
Публикувано13.05.10 18:26



Нямам много вяра на лекари, които вършат само механична работа


Едит: сигурно е друг терминът, обаче фистинг ми е най-близко.

facebook.com/topic.php?topic=68&post=564&uid=109353199096218#!/group.php?gid=109353199096218

Редактирано от onnellinen на 13.05.10 18:30.



Тема Re: Фистинг и бременностнови [re: onnellinen]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано13.05.10 18:46



Конгрес на гинеколози на тема до кога да се прави секс.
Англичаните - ми до зачеване.
Французите - ми до 8мия месец.
Българите - ми докато тръгне да ражда.
Става сърбина и вика - все съм се чудил що българите сте ебани у главо а то що било.

Фистинга и секса въобще стимулират отделяне на окситоцин. А това е хормон който стимулира матката. Е няма гаранция че ще предизвика аборт - щото човешкия род да се е затрил, ама при проблеми със задържането е крайно противопоказано.
Преди и около раждане се отделят хормони които правят тъканите на жената много разтегливи, и стимулират матката. Мисля че фистинга няма да помогне въобще. Най малкото защото вагиналните структури са много по широки от маточната шийка, която така или иначе не участва във фистинга. Ти ще подготвиш тъкани които са по подготвени от маточната шийка.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Фистинг и бременностнови [re: bira_more]  
Автор onnellinen (котка - тигърче)
Публикувано13.05.10 19:18



Мерси за изчерпателната информация.



facebook.com/topic.php?topic=68&post=564&uid=109353199096218#!/group.php?gid=109353199096218

Тема Re: Фистинг и бременностнови [re: onnellinen]  
Автор edin selqnin (непознат)
Публикувано14.05.10 08:16



Ненормалници под камък и над камък.



Тема Re: Фистинг и бременностнови [re: onnellinen]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано16.05.10 17:02



Не знам, а ма се надървих само докато те чета. Брех, какви мръсотии ти се въртят в главата, тц, тц, тц...





Тема Re: Фистинг и бременностнови [re: Sargonlll]  
Автор onnellinen (котка - тигърче)
Публикувано16.05.10 20:21



Бягай далеч от мене, ако се дървиш от такова нещо


Опитвам се да намеря сериозни доводи за това, защото не искам неприятни изненади от рода на предложение за секцио по никое време.

facebook.com/topic.php?topic=68&post=564&uid=109353199096218#!/group.php?gid=109353199096218


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.