Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 01.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Разширени венинови  
Автор чeтящa (непознат )
Публикувано16.02.10 18:28



Някой има ли по-подробна информация за новия метод за лечение на разширени вени от израелския доктор Галили? Вкарвала се само някаква инжекция във разширената вена с пяна и тя свивала вената. Дали е опасно? Струвала около 1900 евро за двата крака.
Благодаря предварително за всякаква информация.



Тема Re: Разширени венинови [re: чeтящa]  
Автор mariaposa (минаващ)
Публикувано17.02.10 10:17



http://www.dr-galili-bg.com/



Тема Re: Разширени вени *DELETED*нови [re: mariaposa]  
Автор kpacaвицa (неземна, де)
Публикувано19.02.10 06:31



Редактирано от kpacaвицa на 19.02.10 06:46.



Тема Re: Разширени вени *DELETED*нови [re: kpacaвицa]  
Автор kpacaвицa (неземна, де)
Публикувано19.02.10 06:33



Мале, мале

голяма борба падна с пустия му компютър, докато наглася нещата

Редактирано от kpacaвицa на 19.02.10 06:48.



Тема Re: Разширени венинови [re: kpacaвицa]  
Автор kpacaвицa (неземна, де)
Публикувано19.02.10 06:37



Редактирано от kpacaвицa на 19.02.10 06:45.



Тема Re: Разширени венинови [re: чeтящa]  
Автор БaшMaйcтopa (ентусиаст)
Публикувано06.03.10 20:20



Първо провери дали и в държавни клиники не се прилага този метод. Имам някаква книжка по темата, според която рискове разбира се има- пяната да попадне в кръвообращението и да стане страшна беля.
Аз се подложих на класическа операция с радикално изрязване- може да е операция ама после няма период с болки и т.н. ама остават белези.



Тема Re: Разширени венинови [re: БaшMaйcтopa]  
Автор чeтящa (непознат )
Публикувано08.03.10 09:47



Аз също съм правила операция и на двата крака, по новия метод с вкарване на електрод и изгаряне на вената във ВМА, но сега ми се появиха на други места. И понеже не искам пак да се подлагам на операция търся алтернативни варианти. Затова потам дали някой вече е бил при този доктор Галили и наистина ли има ефект.



Тема Re: Разширени вени [re: чeтящa]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано09.03.10 07:24



Един приятел беше при него. Каза, че му пръснал гъза, но въпреки това го препоръчвал...





Тема Re: Разширени венинови [re: чeтящa]  
Автор geri76 (непознат )
Публикувано10.03.10 12:18



здравей
първо искам да ти кажа, че по мое мнение няма трайно решение на проблема с разширените вени.
оперирана съм 2 пъти, в момента съм с конците все още от втората операция.понеделник ще ми ги свалят.след първата оперативна намеса ми отстраниха малка вена, за няколко месеца се натовари съседната до нея и отново се наложи премахване в комплект с магистрална вена на съседния крак.
убедена съм, че в най-добрият случай, след няколко години пак ще се наложи интервенция на новопоявили се вени, просто се надявам да са по-малки.„
та по темата-няма трайно лечение.не слушай какви ти ги разправят.
тази пяна за която питаш се прилага за по-малки и не толкова изпъкнали вени, невъзможно е да премахнеш с нея магистрална вена, колкото и да те убеждават в това, ако проблема ти е такъв изобщо недей опитва.
има много по-евтино лечение на малки и повърхностни вени, което действа на същия принцип.казва се склерозация, поставя се инжекия с разтвор склерозиращ разширената вена.проблемът е че е приложим само за малки повърхностни вени и че ампулите не се продават в бг.кутия с мисля 5 ампули е мисля 10 евро можеш да си ги купиш без рецепта от франция, тук просто намери съдов хирург, който да ти ги слага.ефектът е също временен изкачат други вени, но все пак е някакво разрешение , особено ако си млад човек и искаш да си показваш краката.
на мен такива ми е слагал доц.гиров от вма той ме е и оперирал и двата пъти, готин е , но достъпа до него е малко труден.„
това е от мен ако те интересува нещо питай.и пак ти казвам няма трайно решение на въпроса докато не се отървеш от всичките си повърхностни вени.
поздрави



Тема Re: Разширени венинови [re: geri76]  
Автор чeтящa (непознат )
Публикувано10.03.10 14:57



И аз съм се опирерала при Гиров и то и двата крака преди две години. Проблемът е , че като се появят нови разширени вени не мога на всеки две години да се оперирам. Затова търся вариант за окончателно решение на проблема. Според това което четох за метода на галили, прилагало се и при по тежки случаи. Затова търся мнение по въпроса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.