Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 19.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема гади ми се, когато съм на зъболекар..нови  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.09 14:44



Имам ужасен проблем-много лесно ми се гади от мириз на риба, маслини, развалена храна и изобщо по-остри миризми. Това не е голям проблем, по ужасното е, че ми става ужасно гадно, даже направо мога да повърна, ако ида на зъболекар и проблемния ми зъб е някъде назад, мъдрец примерно. Утре ми предстои ходене на зъболекар, има ли нещо, което мога да изпия преди това за да намаля степента на гадене? Това събитие толкова много ме ужасява, че имам усещането, че вече ми е на психическа основа. Иначе съм в много добро физическо и, надявам се, психическо здраве, не прия никакви лекарства, но се чудя откъде може да идва този проблем с гаденето!





Тема Re: гади ми се, когато съм на зъболекар..нови [re: Лopa]  
АвторDegan (Нерегистриран)
Публикувано19.03.09 17:47



Degan, но по-добре виж каква е причината. Инак това влияе само на симптомите.



Тема Re: гади ми се, когато съм на зъболекар..нови [re: Degan]  
Авторнвpoзa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.09 10:12



ами знам за един човек със същите проблеми. той даже и на преден зъб не ходи . там някъде накрая на езика се намират рецепторите за повръщане и когато се дразнят е нормално.



Тема Re: гади ми се, когато съм на зъболекар..нови [re: нвpoзa]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.09 18:19



Бях на зъболекар, мина повече от добре. Зъболекаря изобщо не си пъхваше цялата ръка в устата ми, както направи предишната зъболекарка и следователно, сега нито ми се догади, нито ми е било чак толкоз неприятно.

Единственото лошо е, че трябва да ида на снимка за един друг зъб и като се сетя жената, кото прави снимките колко е груба и колко са и дебели пръстите..и безкрайното обяснени къде трябва да държа филма, за да стане снимката, и ми става пак лошо Сигурно трябва да ида на психиатър!



Тема Re: гади ми се, когато съм на зъболекар..нови [re: Лopa]  
АвторДeмби (Нерегистриран)
Публикувано21.03.09 12:56



Добре де, а когато правиш орален секс, гади ли ти се? Или всичко е на психо основа?



Тема Re: гади ми се, когато съм на зъболекар..нови [re: Лopa]  
Авторzybka (Нерегистриран)
Публикувано23.03.09 12:41



нормално е тази проява, просто предупреждавай зъбарите



Тема Re: гади ми се, когато съм на зъболекар..нови [re: Лopa]  
Автор zabite (непознат )
Публикувано26.03.09 11:47



http://www.norkabg.com/santament/index.виж това и иди след това на зъболекар небързаи.



Тема Re: гади ми се, когато съм на зъболекар..нови [re: zabite]  
АвторLopa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.09 14:59



И къде може да се намери този продукт в софия?



Тема Re: гади ми се, когато съм на зъболекар..нови [re: Лopa]  
Автор ForeverForYou ()
Публикувано28.03.09 21:58



Татко Фройд с неговия метод за психоанализата би те излекувал с няколко сеанса.Друг не знам кого да ти препоръчам.



Тема Re: гади ми се, когато съм на зъболекар.. [re: Лopa]  
Автор astro (Д.Любомиров)
Публикувано02.04.09 11:01



Спокойно. Зъболекарите (най-вече детските зъболекари, но трябва да го имат и другите.) имат спрей, който временно блокира рецепторите на езика. Устата става нечувствителна. Попитай зъболекаря си за такъв спрей. И още когато седнеш на зъболекарския стол отпусни се... като пред заспиване. Дишай дълбоко и бавно..

Skype: liubomirov



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.