Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 10.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема папилома вирус на шийката на маткатанови  
Автор li-li (непознат)
Публикувано21.01.09 18:40



На моя близка откриха кондиломи на шийката на матката , папилома вирус. Моля, препоръчайте лекар-гинеколог ,специалист в тази област , който ви е помогнал при такъв проблем . Интересуват ме специалисти от Варна ,Бургас или София.
Ще съм ви благодарна да споделите с какви препарати са ви лекували.
И още нещо интересуваме кой метод е препоръчителен за отстраняване на кондиломи на шийката при нераждала жена . Би ли навредило обгарянето .Кой е най съвременния и сигурен метод и къде се прилага в посочените градове .

Благодаря ви за отговорите.



Тема Re: папилома вирус на шийката на маткатанови [re: li-li]  
Автор li-li (непознат)
Публикувано29.01.09 19:21



уви , без отговор! Намерих доста неща вече , но повече информация никога не е излишна . Ако някъде сте намерили отговор на някои от тези въпроси ,посочете адреса



Тема Re: папилома вирус на шийката на маткатанови [re: li-li]  
АвторCOHЯ (Нерегистриран)
Публикувано29.01.09 23:24



Д-р Ганчева,София...много внимателен и отзивчив гинеколог -онколог..



Тема Re: папилома вирус на шийката на матката [re: li-li]  
Автор simonetta (скитник)
Публикувано30.01.09 13:27



за съжаление правих лазер вапоризация в света анна в торино и не мога да ти помогна с лекари или клиники. това преди 11 години. сега имам моми4енце на 4 години и съм напълно излекувана. ако имаШ въпроси питай. не е опасно но години след това се подлагах на биопсии на всеки 3 месеца.



Тема Re: папилома вирус на шийката на маткатанови [re: li-li]  
Авторkpeми (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 15:28



И аз имам папиломен вирус на маточната шийка. Миналата година ни правиха конизация, защото имах дисплазия. Не се опитвай да се самолекуваш, отиди при специалист и той ще ти предпише лечение според състоянието ти. Аз ти препоръчвам доц.Цв.Дянкова от Онкологията в Дървеница. Частният й кабитен е гр.София, ул.Калина Малина №24, тел 0888661543. Тя ме оперира и съм много доволна.



Тема Re: папилома вирус на шийката на маткатанови [re: kpeми]  
Авторli-li (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 11:32



Благодаря ВИ! Уговорихме час при онколог за обгаряне - Електрокоагулация.Надявам се да се справи добре, добър лекар е по принцип...
Кога е по добре да се направя тест за рисковите типове на ЧПВ- преди манипулацията или след изв време. Имали нещо ,което е важно да се прави в първите дни след обгарянето Изписвали ли са Ви нещо - някакви мазила , глобули интерферон или ...?
И още нещо свързано с инкубационния период-в повечето статии пише ,че е от няк седмици до 6 месеца .Възможно ли е заразата да е от повече от година, според вас и час сега да се проявява.
Благодаря ви много още веднъж за отговорите !!!



Тема Re: папилома вирус [Кирилицата]нови [re: li-li]  
Авторlatio (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 19:33



е задължителна

Редактирано от bira_more на 31.01.09 21:53.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.