Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 04.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема болки в сърцето,моля за отговорнови  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано25.01.09 03:15



Здравейте,аз съм момиче на 23 г. От около половин година насам ми се случва да имам болки от време на време в областта на сърцето, като че ли.Досега не съм имала оплавания или по-сериозни болести,случва ми се да се ядосвам често.Но не знам възможно ли е да е сърцето,при положение,че съм само на 23?!И какво може да е?Опитвам се да го свържа с факта,че в седнало положение седя почти прегърбена и през последната половин година се старая да изправя стойката си и може би е заради промяната във гръбначния стълб и гръдната кухина?Моля,ако имате идеи помагайте,защото съм много уплашена,особено днес цял ден усещам това.Благодаря предварително!



Тема Re: болки в сърцето,моля за отговорнови [re: aни]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано25.01.09 15:24



най- вероятно е на нервна почва или от притеснение...



Тема Re: болки в сърцето,моля за отговорнови [re: ...]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано25.01.09 16:06



И аз мисля така-аз съм същата,даже имам и силен задух на моменти(по цели дни)!



Тема Re: болки в сърцето,моля за отговорнови [re: aни]  
Авторbobolino (Нерегистриран)
Публикувано26.01.09 11:44



Иди да ти видят първо сърцето. За всеки случай!!! И аз имах на 21-22 г. подобни проблеми, направиха ми изследвания. Нищо. Оказа се от притеснение. Трябва да си повече на въздух, на зелено, повече спорт, плодове и усмивки. Звучи като клише, но явно си от типа хора, които имат нужда повече от природата. Не се застоявай в къщи, движи се и повече положителни емоции. Ще ти мине. Успех.





Тема Re: болки в сърцето,моля за отговорнови [re: aни]  
Автор akupunkturist (и Лекар)
Публикувано27.01.09 18:47



И двата случая за които се съмняваш могат да се лекуват с акупунктура. Не е лошо да отидеш и на кардиолог, щом мислиш, че е от сърцето, но имам чувството, че е по-вероятно да не е.

Иглотерапевт и Фитотерапевт


Тема Re: болки в сърцето,моля за отговор [re: akupunkturist]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано27.01.09 23:05



Ако пушиш спирай моменталически, защото Никотина кара сърцето да бие много усилено, като същевременно го лишава от кислород. Добре е да се въздържаш от всички стимуланти като цяло - кофеин (за наркотици да не говорим).

Пий зелен чай от Ройбос всеки ден по 1-2 пъти, и го карай по-спокойно! Ако това не помага пий Neuropan, успокоява нервната система и забавя сърдечния ритъм.

И най-важното нещо, изгони този проблем от главата си, мисли за нещо друго!

------------------------------------------



Тема Re: болки в сърцето,моля за отговорнови [re: The giver and the ta]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано29.01.09 17:27



аз имах някаква ужасна болка горе уж в стомаха. Постепенно обхвана целия гръден кош даже и челюста. Продължи около 20 минути. Ужас,да не е било инфаркт?



Тема Re: болки в сърцето,моля за отговорнови [re: milalena]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано29.01.09 19:05



Ми спирай тревата



------------------------------------------



Тема Re: болки в сърцето,моля за отговорнови [re: The giver and the ta]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано29.01.09 20:14



е, не вярвам да е от тревата..........да не е от ЕГНето ,по-скоро:)))(



Тема Re: болки в сърцето,моля за отговорнови [re: aни]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано29.01.09 20:45



Ани, вземи си направление за кардиолог. Нека специалиста си каже думата.



Красиво е да се усмихваш, но въпрос на сила е да останеш усмихнат и в най-трудните моменти...


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.