Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 27.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ерекциянови  
Авторпpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 00:05



Мисля, че партньорът ми има проблем. Стига до ерекция сравнително бързо, при съответното дразнене, било на физическо или вербално ниво, има добре развита фантазия и доста фантазми, но членът му не остава задълго твърд, повечето пъти, когато еякулира не е достатъчно твърд. За липса на възбуда от партньора (мен) и дума не може да става, даже го опорочих достатъчно

, прекарваме си доста добре, говорим си похотливо, имаме си дори някои играчки, но когато влиза в мен не може да запази ерекцията си, дори по-скоро се възбужда докато ми прави конилингус, не е любител и на фелациото. По принцип говорим открито за всичко, но не съм повдигала това си притеснение пред него защото истината е, че ме задоволява напълно, не искам да го нараня. Дали не се дължи на лошия му сексуален живот през последните 7-8 години (сурова и груба женам отдадена по скоро на науката и като цяло студен и неемоционален човек), не знам. Та според вас (бих оценила по-скоро мъжките мнения и съм открита за съвети и препоръки).



Тема Re: ерекциянови [re: пpитecнeнa]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано17.12.08 01:30



Говорете със сексолог. Проблемите идват предимно от главата.
Един от вариантите е да имате 3 - 4 дни почивка, и след това.
И най-вече спокойно.

Bеer? Mоre?




Тема Има линови [re: пpитecнeнa]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано17.12.08 06:35



наднормено тегло? Вдига ли тежести? Има ли увеличена простата? Мастурбира ли често (2-3 пъти седмично е много често)? Пие ли? Пуши ли? Високо кръвно? Депресия?

Еректилната дисфункция може да има 1001 причини, да посети специалист без да се срамува. Нещата обикновено имат много просто решение.



Тема Re: ерекциянови [re: пpитecнeнa]  
АвторAлф (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 10:23



Да няма диабет?



Тема Re: ерекциянови [re: bira_more]  
Авторpritesnena (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 10:37



Да, наистина почти винаги главата е основният заподозрян. Ще пробваме с почивката както предлагаш, не искам да го тревожа, но интуитивно усещам проблем и искам да го хванем отсега, за да не придобие сериозен характер.
Благодаря за мнението





Тема Re: Има линови [re: martyr]  
Авторпpитecнeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 10:46



Така, отговарям на всички въпроси
Теглото му е в рамките на нормата, за 1.86 мисля 90 кг.
Ходи на фитнес веднъж седмично, но не се напъва, тича по пътеката, мързи го да прави коремни и се будалка с някакви уреди за бицепси и трицепси


За простатата е ходил на лекар преди година и половина, за да се изследва за евентуално безплодие, но всичко е наред, плюс сперматозоиди спринтьори.
По мои лични наблюдения заниманията с малкия приятел не са му чужди, но стават все по-редки, да речем 1 или 2 пъти седмично.
Не пие.
Не пуши.
Кръвно 120 на 80
Фамилно обременен с диабет по бащина линия, но кръвната му захар е нормална, аз я меря редовно, за да не се изненадаме неприятно.
Няма депресия, но пак ще спомена, че около 7,8 години е бил доста подтиснат и неудовлетворен
Да, ще идем на специалист

Много благодаря



Тема Re: ерекциянови [re: Aлф]  
Авторpritesnena (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 10:47



Засега не



Тема Той почти копие на мен, но да допълня,нови [re: пpитecнeнa]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано17.12.08 11:17



има един малък мускул, който при вдигане на тежести се отпуска:



Желателно е всички мъже, които правят силови упражнения, да го тонизират, чрез специфична тренировка, на която и викат PC flex. Кажи ако те интересува самата тренировка. Пари не взимам, съвети давам, защото съм минал през тази част със спадащата ерекция по средата на интересната част и ми е идвало да се засиля срещу стената.

Ходенето на лекар не отпада иначе. Андролог или уролог.



Тема Re: ерекциянови [re: пpитecнeнa]  
Автор,, (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 11:30



Изумително е как никой не те пита, на колко е години.



Тема Re: ерекциянови [re: пpитecнeнa]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано17.12.08 11:34



Това се нарича сексуална немощ. Само съм чувал, ама да ти кажа - май ще трябва да го сменяш. Пиши на лични за подробности!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.