Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 04.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема микробиология и пролактин  
Автор sav_in (справедлива)
Публикувано30.11.08 10:43



Здравейте! След направена микробиология резултатът е Изолира се голямо количество Enterococcus spp./A8/. Изолира се голямо количество Enterobacter spp /A9/. Липсват лактобацили, много епителни клетки, голямо количество левкоцити, много бактерии. Какво означава това, какви са тези епителни клетки, бактерии, много страшно ми звучи? Не стига това, ами и от гърдите както стоя и ми мокри блузата. Във вторник ще отида на лекар, но дотогава ми е неизвестно и плашещо.



Тема Re: микробиология и пролактиннови [re: sav_in]  
Авторfeia6911 (Нерегистриран)
Публикувано30.11.08 12:17



В бебешките магазини продават подплънки за кърмачки. Не са скъпи. Слагаш си в сутиена и няма да имаш неприятното мокрене на блузата. това не решава проблема, но поне го облекчава докато ендокринолога ти назначи лечение.



Тема Re: микробиология и пролактиннови [re: feia6911]  
Автор sav_in (справедлива)
Публикувано30.11.08 19:42



Дали е възможно да имам секрет, а пролактина да е в норма? Преди 1г. правих ЯМР, тогава пролактина беше в норма-резултатът от ЯМР беше След аплициране на контрастна материя в десния дял се визуализира дискретна овална малка зона хипоинтенсна на фона на хиперинтенсната структура на останалата жлеза. Нормално представена неврохипофиза. Суспектни Мр данни за микроаденом в десния дял на хипофизната жлеза. нищо не ми обясниха, неврохируга ме прати на невролог, невролога н аендокринолог, той пък при гинеколог. Всеки изказа различно мнение. А на мен цикълът ми го няма, без да пия хапчета.



Тема Re: микробиология и пролактиннови [re: sav_in]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано30.11.08 20:27



Най-добре при специалист ендокринолог.
За бактериите - вероятно ти е направена и антибиограма. Тогава ще приемаш антибиотик по назначение и ще се оправиш, лечениетоо е по-продължително и се налага повторно изследване след известно време. А тези твоите бактерии по принцип са чревни бактерии. При някои се получават вследствие на анален секс.

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама


Тема Re: микробиология и пролактиннови [re: Milley]  
Автор sav_in (справедлива)
Публикувано30.11.08 21:10



Благодаря ви! Мисля да отида при д-р Андреева, чувала съм много хубави отзиви за нея. Никога не съм правила анален секс, и аз се чудех как съм се заразила, преди около 3месеца изследвах изпражнения, но резултатът беше нормален. Правих го, защото червата ми къркореха, стомахът ме болеше и често имах разстройство. Дали тези симптоми са характерни за изолираните бактерии?



Тема Re: микробиология и пролактиннови [re: sav_in]  
АвторAлф (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 12:19



Бактериите нямат нищо общо с пролактина.
От това което прочетох предполагам че става въпрос за пролактинома.
След като са ти правили ЯМР, явно са имали достатъчно основания да подозират нещо. Ако не си в период на кърмене, при тези симптоми предполагам че става въпрос за пролактинома, но наистина изследванията трябва да се разтълкуват от ендокринолог. Според мен не е възможно да се проявяват такива симптоми без да ти има нищо. Естествено, само ако кърмиш е нормално.



Тема Re: микробиология и пролактиннови [re: Aлф]  
Автор sav_in (справедлива)
Публикувано01.12.08 18:39



Благодаря за отговорите! Не кърмя, другата седмица ще посетя ендокринолог!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.