Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 18.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема Търся добър зъболекър в София.нови  
АвторПълeн идиoт (Нерегистриран)
Публикувано03.10.08 17:45



Здравейте, аз съм пълен идиот. Може да звучи смешно, но след като се случи нещо лошо товага човек се осъзнава. Но по добре късно от колкото никога.
Та още от малък не можаха да ме научат да си мия зъбите редовно. Е мия си ги само сутрин, вечер доста често ме домързява. Не че са ми жълти зъбите. Имам 2 пломби, едната от които е стара (2-3 клас ми я сложиха, а сега съм на 22).
Преди 2 дена докато си ям чипс :) ми се отрони другата(тя е от тези новите- белите) + това имам 2 кариеса на другите 2 кътника, които може би са от 3-4 години, но все не намирам време да ги оправя. Преди 8-9 след като ми се беше получило някакво възпаление на венеца ходих на зъболекър и твърдо реших да си оправя зъбите веднъж за винаги и да ги поддържам, но само с обещанието си останах. Сега съм твърдо решен да ги оправя, но проблема, че не съм от софия(живея на квартира) и не знам добри зъболекъри, а от това най- много ме е страх. Просто ме е страх от тях.
Моля да ми препоръчате добър зъболекър.
Другия ми проблем е че направо ме е срам да отида при него с тези мои зъби. Заслужавам си го като толкова години пренебрегвам не само зъбите си ами и здравето си.
Ако е възможно да работи със здравната каса тей като дохода ми не е много голям :(.
Мерси на всички предварително. :)



Тема Re: Търся добър зъболекър в София.нови [re: Пълeн идиoт]  
Автор carmilla (le fanu)
Публикувано03.10.08 23:08



Препоръчвам ти моят зъболекар,който е изключително внимателен и кадърен.Аз имам фобия от зъболекари и той е единственият човек,който съм допуснала да работи със зъбите ми вече повече от 5-6 години. Телефона му е 0888335060-др.Михайлов.Кабинета му се намира в района на Руски паметник.
Не се притеснявай от нищо,той е изключително мил и добър специалист,ще се убедиш сам.За цени -нормални са,но всичко зависи от дейностите,които ще трябват при теб.Цените са нормални,кабинета е чист и с нови машинарии:)))
Успех и ако отидеш при него сподели тук как е било:)



Тема Re: Търся добър зъболекър в София. [re: carmilla]  
Автор dolor (непознат )
Публикувано03.10.08 23:37



дори и да работи с здравната каса,услугата не покрива всички процедури, пак трябва да си платиш.



Тема Re: Търся добър зъболекър в София.нови [re: dolor]  
Авторaвтopa (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 00:47



Да, естествено, че трябва да платя, всичко се плаща :). Някой може ли да ме светне на какви отстъпки имам право? Безплатни пломби, нещо?
Поздрави!



Тема Re: Търся добър зъболекър в София.нови [re: Пълeн идиoт]  
Автор БAPATOЧKA (ентусиаст)
Публикувано04.10.08 10:26



МОЛЯ ТЕ ЕЛА ПРИ МЕН ЕЛА ПРИ МЕН ПРИ МЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ. Знаеш ли от колко време си търся пациенти из нета? Ти ще бъдеш първия ми - не само виртуален, но и реален! Нищо че си пълен идиот - аз пък съм пълен некадърник, знаиш ли колко добре ще се погаждаме! И няма да ми правят печатление жълтити ти зъби - аз носа 35 диоптъра!



Тема Re: Търся добър зъболекър в София.нови [re: carmilla]  
Автор БAPATOЧKA (ентусиаст)
Публикувано04.10.08 10:27



хехе кат го видиш следващия път поздрави го от мен





Тема Re: Търся добър зъболекър в София.нови [re: БAPATOЧKA]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано06.10.08 17:56



Моята зъболекарка също е много добра . Работи на Жданов /пиротска / В безистена срещу халите на втория етаж в дъното на коридора от лявата страна . Казва се доктор Радева . Взема безбожно малко а и работи много внимателно . Колкото хора съм пратила при нея един няма да е недоволен .



Тема Re: Търся добър зъболекър в София.нови [re: БAPATOЧKA]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано01.11.08 13:25



Влез в този скайп / doktorpatich / и питай дали има свободен час или там каквото те интересува



Тема Re: Търся добър зъболекър в София.нови [re: kaka]  
Автор prepatil20111108154257 (непознат)
Публикувано08.11.11 16:08



Относно д-р Михайлов, искам да кажа следното:
Да, той е мил и разбран, НО не се справя с работата си, ама никак. Ако е за някоя пломба или за зъбен камък, става. За нещо по-сериозно,категорично не ви съветвам да се спирате на него. Имам вече няколко зъба, умъртвени от него. За единия със сигурност вече знам, че умъртвяването е било излишно. Нещо като стрелба на сляпо, ако мине болката, мине. Е, не мина. Имам снимки преди и след умъртвяването, които други стоматолози гледаха и казаха (2-ма други ), че е било неправилно да се действа така. Нека кажа, че болките се оказаха от съвсем друго. Той дълго време не можеше да разбере от къде е болката (аз също не мога да я локализирам точно) и така си замина последния зъб (умъртвения). Освен това, така и не предложи какво да правим за болката, единствено имаше едно предложение да ги отваряме наред, от което не произтече нищо. Не видя , че имам няколко много дълбоки венечни джоба, съответно не ми предложи нищо за лечение на венците, а съм за кюретаж. Та така, много ми беше симпатичен, ама месеци наред да ме боли, а той да е безсилен и умъртвяването да е единственото му оръжие, някак не мога да го приема за ок.



Тема Re: Търся добър зъболекър в София.нови [re: prepatil201111081542]  
Автор Jolly Walker (все същия)
Публикувано12.12.11 22:57



Пак да кажа - за конвенционално зъболечение и за по-сложни манипулации и протезиране -

в Пловдив. От няколко години насам тя няма неточна диагноза по зъбите ми. И винаги е стриктна в работата си.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.