Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 19.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Малък пениснови [re: 123]  
АвторГoлям.. (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 20:21



Моят беше много малак до 8 клас. В 6 клас на другите им ставаше и мастурбираха а моя ... едвам едвам се надървяше малко. Май беше 5-6 см по онова време. И изведнъж в 8 клас ми порастна. Тогава започнах и да мастурбирам и за няма 1 година стана 15. До 20-22 години ми растеше и от тогава е 17.
Ако на 15-16 години му е все още под 10 см - тогава можете да почнете да се тревожите, но всичко е въпрос на общо развитие. Ако забележите несиметрия в развитието - направете хормонални изследвания. Но според мен 11 години е много рано. Пубертетът не е започнал явно при вашият син.



Тема Re: Малък пениснови [re: 123]  
АвторAлф (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 09:39



Искам първо да кажа че важното в случая е размерът на пениса в напълно еректирало положение. В нормално положение размерът няма никакво значение. Също така ако ерекцията е частична, пак не може да се определи точно.
Пубертетът при момчетата мисля че започва към 15 години, във всички случаи по-късно от този при момичетата. Но пубертетът зависи от много фактори, включително и околна среда, и раса. При африканските момичета например пубертетът започва много по-рано от европейските. Затова има майки на по 11 - 12 години. Но границите са много широки. Менструалният цикъл започва между 12 и 18 години при момичетата от всички раси и континенти!!!
По-сложен е въпросът при момчетата, защото там няма как да се определи пубертета освен от семеизпразването.
И аз мисля че 11 години е рано за пубертет, но нека и други си кажат мненията.



Тема Re: Малък пениснови [re: :(]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано13.11.08 13:36



Не би могло да е от чекии! Че, аз тогава нямаше да го имам въобще, пък ми е два пъти по-дълъг от твоя!

Или, ако е истина и не бях мастурбирал, сега щях да съм за Гинес!

Не съм медик, но си мисля, че едно нещо, колкото повече го ползваш, повече се развива. В този смисъл, според мен, онанизмът би трябвало да увеличава размера на пениса.



Тема Re: Малък пениснови [re: Sargon lll]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано13.11.08 22:52



>>> Не съм медик, но си мисля, че едно нещо, колкото повече го ползваш, повече се развива.

Ако си прав - явно никак не си мислил като малък.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Малък пениснови [re: walkman™]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано14.11.08 06:26



Не помня как и какво съм мислил, обаче сега имам едно здраво кересте, което си върши добре работата.





Тема Re: ot laskaneto eнови [re: Aлф]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 12:50



абе тъпак първото нещо което се прави когато един мъж страда от импотентност или безплодие е да се провери нивото му на пролактина, защото това е много силно антиандрогененн хормон и подтиска тестостерона.А точно лъскането повишава пролактина.



Тема Re: ot laskaneto eнови [re: xxx]  
АвторAлф (Нерегистриран)
Публикувано18.11.08 14:47



Добре бе, умнико! Аз съм се изследвал за безплодие и пролактина ми е в норма!
И само пролактина изобщо не е достатъчен. Изследвал съм тестостерон, LH и FSH.
Когато имаш завишен пролактин това не означава че си "лъскал" много, а е признак за пролактинома - мозъчен тумор секретиращ пролактин.
Ако си се боцкал с анаболни стероиди може също да имаш завишен пролактин и естрадиол (ти май верно си се боцкал, а?).
Значи, нямам време сега да си търся листа с резултатите, но горе долу ще ти кажа - пролактина ми е по средата. Тестостеронът - в норма но в долната граница. LH и FSH също са в норма, но под средната стойност.
Лутеинизиращият хормон LH стимулира тестисите да произвеждат тестостерон и по него се съди дали причината за "повредата" е в самите тестиси или в хипофизата. Всеки доктор ще ти каже същото ако го питаш. А ти ако си се изследвал за безплодие при ветеринаря - там нещата не ги знам как са :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.