Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:35 18.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Малък пенис  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано25.07.08 13:51



Възможно ли е причината пениса на възрастен мъж да е съвсем малък (от около 1 cm до около 9 cm при ерекция) да е това, че от най-ранно детство (4-5 годинки) маструбира редовно.



Тема Re: Малък пениснови [re: :(]  
АвторKakaпин (Нерегистриран)
Публикувано25.07.08 18:51



На колко години е сега ? Може оперативно да се коригира.



Тема Re: Малък пениснови [re: Kakaпин]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано25.07.08 19:55



31 години



Тема Re: Малък пениснови [re: :(]  
АвторKacaпин (Нерегистриран)
Публикувано25.07.08 22:59



И до 31 не му е пречело ?
Консултирай се с хирург от някоя клиника за пластична хирургия, но не очаквай чудеса.
По добре си намери жена която да те обича такъв и да създадете деца. Живота не е само секс с големи пениси...



Тема Re: Малък пениснови [re: Kacaпин]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано26.07.08 08:45



Остави жена, по-скоро искам да знам дали това може да е причината, маструбирането?



Тема Re: Малък пениснови [re: :(]  
Авторpitanka (Нерегистриран)
Публикувано26.07.08 10:58



Глупости, мастурбацията няма нищо общо с размера на пениса-ако беше от това, то всички мъже щяха да са с малки пениси. Големината му е генетично заложена.



Тема Re: Малък пениснови [re: pitanka]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано26.07.08 11:29



Но си спомням в 3 клас (бил съм на 9 годинки) ни правиха профилактичен преглед. Пак ми беше много малак, тогава доктора го заголи и ме попита правиш ли му така. Аз притеснен отговорих не. Той нищо не каза и това беше прегледа.

После са ме гледали в гимназията и на военните прегледи. И никога абсолютно нито дума не обелваха.

Чудя се за какво са тия насилствени профилактични прегледи

...

Та по повод опИсания първи преглед (едва в 3 клас) ми е питането. Защото още тогава (и години преди това) маструбирах почти всеки ден



Тема Re: Малък пениснови [re: :(]  
Авторpitanka (Нерегистриран)
Публикувано26.07.08 13:46



За доктора-дума нямам !!!!


И аз в трети клас присъствах на един абсурден преглед на "доктори".... Както и да е- масово момчетата се пипат "долу"(дали редовно, дали не). Не си вкарвай излишни тревоги в главата.



Тема Re: Малък пениснови [re: :(]  
Авторjena (Нерегистриран)
Публикувано26.07.08 13:54



по повод доктора каквото те е питал е било според мен за да не се получи фимоза,защото колкото по късно се полъчи толкова по болезнено и трудно се оправя.
По повод големината не мога да коментирам , но съм виждала такава големина и не бих казала че е проблем за една жена........хората са казали, че не е важна големината а техниката с която се прави любов. Има и други методи за задоволяване на една жена





Тема ot laskaneto eнови [re: :(]  
Авторewfgweg (Нерегистриран)
Публикувано27.07.08 01:38



Първо , доказано е че размера на пениса освен от генетиката зависи и от нивото на тестостерона по време на пубертета.

След всяко празнене се вдига нивото на пролактина , а пролактина е възможно най силния антиандрогенен хормон който подтиска тестостерона.Пролактина също е антагонист на допамина, а високите нива на допамин водят до високи нива на растежния хормон и високи нива на тестостерона.Също така след всяка еякулация се вдига и нивото на кортизола който е силно катаболен хормон и е антагонист на хормона DHEA.Освен това в спермата се съдържа много л-аргинин, аминокиселина за която е доказано че липсата и може да доведе до безплодие и недостатъчно развитие на тестисите, също така тази аминокислина я има във препаратите за подобряване на ерекцията.
като заключение това са резултатие от много чекии:
1.високи нива на пролактин и кортизол
2.ниски нива на тестотерон , DHEA, допамин, недостиг на л-аргинин

при това положение е нормално пубертета да бъде стопиран и пишката ти да не порасне, а също така и външно да нямаш ясно изразени мъжки черти.

По принцип обаче повечето лекари твърдят че чекиите не са вредни ,но без да имат абсолютно никакви доказателства за това си твърдение.

tuka sa opisani dosta sluchai podobni na tvoia:

http://www.actionlove.com/cases/case15761.htm




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.