Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 23.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема тремор на главата при 30 годишнанови  
Автор nemk (непознат )
Публикувано19.06.08 22:47



Здравейте, в момента съм бременна в 36 седмица, преди около 1 седмица започна тремор на главата, само на главата, не на крайниците. Няма време, по което се появява, поне за момента не съм установила някаква друга зависимост. Мислите ли, че може да е свързано с бременността и да изчезне след раждането или просто откачам прекалено рано?



Тема Re: тремор на главата при 30 годишнанови [re: nemk]  
Авторfemina (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 11:29



Най-добре се прегледай при невролог.



Тема Re: тремор на главата при 30 годишнанови [re: femina]  
Авторmanuela (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 01:01



Повръщаш ли? Високо кръвно имаш ли? Оток на краката? Въобще някакви други оплаквания, с които е съпроводена бременността.


P.S Желателно е да си измерваш кръвното налягане перманентно, а не да разчиташ само на резултата от меренето при консултация.



Тема Re: тремор на главата при 30 годишна [re: manuela]  
Автор nemk (непознат )
Публикувано21.06.08 12:47



Не съм повърнала нито веднъж за цялата бременност, кръвното ми е 90/60, нямам отоци на краката, всъщност карам една много лека бременност. Какво може да е?



Тема Re: тремор на главата при 30 годишнанови [re: nemk]  
Авторmanuela (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 00:27



Не може да се каже от какво е без преглед. Попитах те за неща, които често съпровождат една бременност и може да са причина за състоянието ти (няма да навлизам в подробности). За твое успокоение отиди на преглед. Може да няма основание за тревога, може да си внушаваш (силно се надявам да е така), но предвид състоянието ти е желателно да те прегледат.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.