Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 30.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема абортнови  
Автор3инa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 09:29



Здравейте, Моля за информация жените, които са правили аборт - къде са го правили, колко им е струвал, как е протекъл, как са се чувствали.



Тема Re: абортнови [re: 3инa]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 13:32



Как може да се почувства майка, която убие детето си???



Тема Re: абортнови [re: aни]  
Авторfeia6911 (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 14:10



а как може да се чувства дете родено без любов и захвърлено някъде ?



Тема Re: абортнови [re: aни]  
Автор3инa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 14:34



Може би тряба да уточня, че съм на 46 години и имам две големи деца - син и дъщеря.



Тема Re: абортнови [re: 3инa]  
Авторfeia6911 (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 15:52



Zina аз съм на ваша страна.... мисля че всеки сам избира.
Неприятно е да се прави аборт....страха преди него.....как ще мине, дали няма да има усложнения....Просто го направи в клиника и се постарай след него да имаш ден два почивка.....който и да ти казва че може да идеш на работа веднага.....може , но си е напрежение и усилие....поне за мен е било така....



Тема Re: абортнови [re: 3инa]  
Авторфeя6911 (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 15:55



за теб ако го правиш където работят със здравната каса...е безплатно...само потребителска такса...за жени над 35 е безплатно
Дори в частни клиники вече правят по здравна каса.....иначе е около 250 лева ...
Нужни са кръвни изследвания правени не по късно от една седмица преди операцията.
От къде си ако не е таина?



Тема Re: абортнови [re: фeя6911]  
Автор3инa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 17:05



Благодаря за разбирането и подкрепата, от София съм. Разбрах, че в клиника Торакс изследванията са около 70-80 лв и процедурата още 370-380.



Тема Re: абортнови [re: 3инa]  
Авторfeia6911 (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 19:53



какви са тия кожодери ? Изследванията са не повече от 20 лева дори и да не си вземеш направление за изследвания?- Нужни са Пълна кръвна картина/струва 3.50/ , утаика, васерман/които струва наи скъпо 5лева!!!/ кръвна група.
Мисля че това е направо безобразие да се спекулира с неприятните ситуации при една жена!
Защо не се обърнеш към държавно учреждение ? Защо плащаме осигуровки след като не ги използваме? Всеки лекар които прави това е достатъчно отговорен ...поне аз така мисля....но ти си знаеш наи добре....



Тема Re: абортнови [re: feia6911]  
Автор3инa (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 00:29



За съжаление не мога да бъда сигурна в държавното здравеопазване - предполагам, че и там ще искат не по-малко, но под масата



Тема Re: тц!нови [re: 3инa]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано29.04.08 10:12



иди в Шейново!там са добри! То нали са свикнали с конвейра))...махат, лежиш 2 часа., ставаш и се прибираш)) хехе...все едно нищо не се е случило!
Иди си при Джи пи то и говори с него също, д ати даде направление за кръвните изследвания


И по здравна каса става...

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.