Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 29.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Глупав проблем, но проблем - с пениса...нови  
АвторDilyan (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 17:22



Хора кажете за какво става въпрос...
Проблема в каквато и да е форма си е проблем и не може да се нарече по друго яче.
На 29 съм. С едно момиче съм от 6 години, но от повече 1 година живеем заедно. До тук екстра, нали? Да но само до тук.
Нещо нещата в секса не вървят както трябва.... но както и да е, това е проблемза друга тема.
В крайна сметка въпросът ми в това, че след като правиме секс (контрацепции и презервативи не използваме) - да кажеме 2 дена един след друг.... ей богу след това започва да ме сърби главичката на пениса ужасно.... Хигиената предценявам че е добра..... миене, къпане преди секс, след това замиване... е чат пат през ноща като свършим си заспиваме без да ставаме, но сутринта пак банята е на първо место.
Забелязвам, че като започне да ме сърби - се появяват някакви мънички червени петънца... които докато не минат си сърби..... От тази неприятна емоция дори ми се струва че отбягвам сам този контакт..... което е пагубно за връзката.
Проблема се е случвал и преди време, още преди да заживеем заедно...
Но тук ще отбележа, че съм имал и други връзки с момичета и тъй като се имам за прекалено добър и се познавам и с тези момичета също не съм ползвал презервативи... Като говоря за момичета имам в предвид някакви не еднодневни забавления а връзки от по година (2 такива връзки - е малко нелегално е било... но... какво да се прави) Значи никакви проблеми в това отношение съм нямал и то дори при къде къде по-редовен и сериозен секс.
Кажете,къде може да е проблема, за какво става дума? :(
това да не е наказанието боже за кръшканията ми?.......



Тема Re: Глупав проблем, но проблем - с пениса...нови [re: Dilyan]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 17:45



Много мъже напоследък го имаме този проблем. Трябва да идеш на кожен лекар-венеролог, само, че не трябва да Го миеш 24 часа, докторът ще вземе проба и ще я даде за анализ да разбере каква бактерия те зачервява. Той ще ти даде напътствия относно личната ти хигиена. Не се шашкай, не е от кръшкането

Лошото е, че при мен това е повече от година и бактериите са все различни , в смисъл не очаквай мигновенно да те излекуват. Така ще е докато свикнеш.



Тема Re: Глупав проблем, но проблем - с пениса...нови [re: hm]  
АвторDilyan (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 17:57



Ок, това от мен ли трябва да е проблема? Ако да, то защо с другите мадами нямам проблем, а само като съм с тази така се получава? Аз разглеждам варианта нещо от микросредата при нея да ми се получава така...
Кофти работа се получава защото по този начин се притеснявам да не лепна нещо на някоя друга или обратното.... което пък води до задължение да се ползват зимни гуми през лятото :) Ясно ти е че не изгарям от мерак да е така :)



Тема Re: Глупав проблем, но проблем - с пениса...нови [re: Dilyan]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 18:04



може и алергична реакция да е

, след като ти се направи бактериален анализ доктора ще ти каже точно какво е. а за гумите, идиотско е да не ползваш щом кръшкаш.



Тема Re: Глупав проблем, но проблем - с пениса...нови [re: xм]  
АвторDilyan (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 18:44



абе каквото и да говорим все тая........ казваш дерматолог...
ех хубаво нещо са жените... ама трябва да се кротва вече и нещо сериозно да се хваща.... как ще се простя със свободата на разнообразие нямам си представа...



Тема Re: Глупав проблем, но проблем - с пениса...нови [re: Dilyan]  
Автор akupunkturist (и Лекар)
Публикувано14.04.08 20:51



Възможно е и да са гъбички.

Иглотерапевт и Фитотерапевт


Тема Re: Глупав проблем, но проблем - с пениса...нови [re: akupunkturist]  
АвторDilyan (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 21:18



При кого?
защо само с тази мацка е така а с другите не?



Тема Re: Глупав проблем, но проблем - с пениса...нови [re: Dilyan]  
АвторДжoko (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 16:38



Неневиждам те! Ти си плужек!
Заслужаваш да ти окапе хуя!



Тема Re: Глупав проблем, но проблем - с пениса...нови [re: Джoko]  
Автор пpocтo1чoвek ()
Публикувано15.04.08 18:06



Щура работа... Нещо на личностна основа премина.



Тема Re: Глупав проблем, но проблем - с пениса...нови [re: Dilyan]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано15.04.08 18:47



При този безразборен секс, пак леко се отърваваш - само със сърбеж и "петънца".
Върви на кожен лекар, след което ще трябва да се лекува и въпросната мадама, а също и останалите мадами, а също и техните половинки и т.н. Щом не искаш да ползваш "зимни гуми през лятото", това е положението.

Държавата България - невъзможни неща няма!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.