Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 26.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема хемероиди  
Авторmht (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 10:46



Хякой може ли да ми каже лечение от хемероиди.И някакво мнение за он клиник.



Тема Re: хемероидинови [re: mht]  
Авторxeмчo (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 16:21



успешно лечение на хемероиди в Медицински център Д-р Желязков.Изпитано и без болка



Тема Re: хемероидинови [re: mht]  
Автор д-pOxБoли (MythBuster)
Публикувано11.03.08 00:12



започни киснене на задника в леген със силна отвара от смрадлика. По половин час на ден в гореща отвара и плацикане.



Тема Re: хемероидинови [re: mht]  
АвторDuke (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 18:39



Хора, не ходете в ОН КЛИНИК!!! Само гледат да Ви вземат паричките. Еврейска работа! Независимо какви здравни проблеми имате единственото, което ще Ви кажат е, че само техните лекарства, само техните лекари и НИКОЙ друг не може да Ви помогне. Ако Ви кажат, че прегледа е 20-30 лева, лечението струва например около 600-700 лева, то още първия път си ги носете, иначе ще Ви изгонят. Поне вземете 300-400 лева с Вас. Лечението трябва да почне моментално след прегледа, след като ПЛАТИТЕ, без да Ви се издаде фискален бон или разписка поне, иначе сте отписан завинаги! Таксата за прегледа се плаща моментално щом влезете в "Клиниката". В кеш, на ръка и в брой. Иначе нямате работа там! Сещате се, че ще преминете пълния курс на лечение на макс стойност. Не се занимавайте с тези безобразни търгаши!!!



Тема Re: хемероидинови [re: Duke]  
Автор TERMlNATORA (новак)
Публикувано02.10.10 20:21



и аз съм бил в он клиник! 100 лева за преглет на хемероиди и крем който беше предназначен за лечение на фисура но се оказа по късно когато се загледах-дневен крем за лице!!!!Доктора беше иначе много любезен. Аз бях 4 стадий хемеройдите ми изпадаха след дефекация. и той каза аааа ти си за операция!!! Метод на лонго-специален уред , и т н едновремено и фисурата и хемероидите.1400 лева обаче някде в негов кабинет!!!!!!Отказах се .
Сега 4 год по късно се подложих на две операции в Токуда , едната за фисурата и след като се взстанових и хемероидите оня ден.Сега се възстановявам . Доволен съм!!!д-р Борисов ме оперира в централна хирургия.КАКВИ ХОРА ИМАЛО!СВАЛЯМ ТИ ШАПКА ДОКТОРЕ И ЩЕ СЪМ ТИ БЛАГОДАРЕН ДО ГРОБ!
дО ВСИЧКИ КОИТО СЕ СТРАХУВАТ!!!
недеите
БОЛИ ....НО МНОГО МНОГО ПО МАЛКО ОТ КОЛКОТО СЪМ ИЗСТРАДАЛ ПРЕДИ ТОВА.ИМАМ предвид след операцията.Самата операция не боли, аз първата бях със епидурална и приспан а втората само епидурална и някакъв коктеил от който не ме беше и страх даже .Да СЕ ЖИВ ДОКТОР ПЕЙЧЕВ (АНЕСТЕЗИОЛОГ МАГЬОСНИК) !пРЕЗ Цялата операция си лафихме с Д-р Пейчев поне през моментите в които беше при мен(работеше на две зали)
Кво да ви кажа все едно не се отнасяше до мен , не усетих нито епидуралната упоика нито слагането на абоката(една много хубава и опитна сестричка го закачи все едно го слагаше на диня)
След втората операция поне няколко часа нищо ми нямаше заради упойката, после ме заболя ама си се търпеше ...боли си ама като рана не като хемеройди...който има знае какво казвам.На другия ден ме изписаха. Не ме болеше почти 2 по 10 скала .На третия ден Цял ден 1 по 10 скала.Днес обаче първо ходене до 00 ама след дуфалак

И ЯКА БОЛКА!!ВЕДНАГА скачам в ваната с калиева перманганат, топла, мнооого помага!!!!!Ако някой се страхува или иска нещо да ме пита ,нека ми се обади 0887 621 632
Горното го написах защото ,когато на мен ми трябваше такава информация не я намерих.Надявам се да съм ви бил полезен.ИЗВИНЯВАЙТЕ ЗА ПРАВОПИСА ,нямам търпението да слагам запетайки
(Казвам се Асен Анов и съм реален пациент не е реклама!Работя във фирма "ТЕРМИНАТОР"ние унищожаваме хлебарки и други гадинки.)



Тема Re: хемероидинови [re: TERMlNATORA]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано02.10.10 22:05



Каква е цената за преглед и ако се наложи оставане в токуда . С една дума колко ти илезе престоя в болницата ? Питам , щото трябва да мина за повторен преглед на цялото дебело черво в 5та градска , но ми се щеше ако може да е в друга болница .



Тема Re: хемероидинови [re: mht]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано17.10.10 11:26



Хемороиди е думата! Хемороиди!
Аман от ...





Тема Re: хемероидинови [re: TERMlNATORA]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.10.10 12:34



Оф, то да бяха само запетайките - с мед да те храни човек.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re:нови [re: wasted_youth]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано18.10.10 12:46



Ами?? А аз си мислех, че се пише хеймойройдий





Тема Re: хемероидинови [re: бaбa 3aйka]  
Автор TEPMИHATOP (новак)
Публикувано20.10.10 00:05



40 при хирурга ,ако не е по здравна каса
колоноскопията е скъпа към 200-300 а ако е по здравна трялва да те приемат в отделението...не знам що



Тема Re: хемероидинови [re: paзбиpaм]  
Автор TEPMИHATOP (новак)
Публикувано20.10.10 00:08



я стига бе , тука съм доброволно от любов към ближния, правописа ми е в резултат на биологическия в СУ, и на мързел....това е положението, който иска да не чете



Тема Е, ненови [re: TEPMИHATOP]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.10.10 14:45



мога да не се съглася, че съпоставен с любовта към ближния, кофтито правопис няма почти никакво значение.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: хемероидинови [re: TEPMИHATOP]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано20.10.10 15:18



Терминаторе ,


тук има и един клуб Правопис/лично на мен ми е слабост/, в който всеки член на Дира влачи по някоя интересна и най-вече грешно изписана дума.
Заради тази ..от любов към ближния.. и искреността на постинга ти, не сложих нова тема там - хемЕроиди, а се ограничих да изчакам момента нечии нерви да не издържат и да ти направят корекция на изказа.
Всичко е точно, само поне да беше спестил пояснението СУ!
И не се сърди,а ние пак ще си те четем!

Редактирано от Фaтa Mopraнa. на 20.10.10 15:21.



Тема Re: хемероидинови [re: paзбиpaм]  
Автор princesse_azur (tam-tam)
Публикувано24.10.10 22:30



хемороиди,
че каза мед и се сетих да ви кажа, че той ги лекува.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.