Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 19.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема забравена плацента след ражданенови  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано10.01.08 13:55



ако има жена с подобна сьдба нека ми пише . преди 5 месеца родих 2 си дете нормално но след раждането много кьрвях.казах на лекарите че нещо не е наред но те ме убедиха че сьм добре.на 40 ден отидох на преглед защото постоянно не се чуствах добре и продьлжавах да кьрвя. приеха ме по спешност за кюртаж. хистологичното изследване показа плацентарна тькан. така още 1месец продьлжих да кьрвя и се наложи втори кюртаж имоло още плацента . от там ми направиха вьзпаление и ме приеха в болница за лечение.искам да попитам в кой век жи веем за да се случват такива неща. а не уточних че за раждането платих 800лв. извинете ме за правописа трудномие.



Тема Re: забравена плацента след ражданенови [re: nickkaka]  
Авторфeя (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 17:07



ми напиши и имената на "кадърните " лекари за да се видят .......



Тема Re: забравена плацента след ражданенови [re: nickkaka]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано10.01.08 18:37



вьв втора градска болница др. угрински и др. калева



Тема Re: забравена плацента след ражданенови [re: nickkaka]  
Авторprincessa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 20:10



Сега трябва да ги усъдиш да ти върнат парите и да ти платят обещетение.Със сигурност има къде да се оплачеш.





Тема Re: забравена плацента след ражданенови [re: nickkaka]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано10.01.08 21:19



след това много трудно се вьзтановявам психически и не ми се занимава с дело защото това е много дьлаг процес.а и не вярвам че ще мога да ги осьдя в тая коромпирана дьржава.щом останах жива значи има господ надявам се да дойте и тяхното време.



Тема Re: забравена плацента след ражданенови [re: nickkaka]  
Авторeдин чoвek (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 21:53



Една позната ми е разказвала, че и при нея е останала част от плацентата (като излезе плацентата не я ли проверяват за цялост!?) и някаква докторка е бъркала с ръка да я вади

(без упойка), като на всичкото отгоре била току що зашита (10 шева без упойка, разкъсано, не рязано). Освен всичко ами и при постъпване за раждане са й слагали инжекции за задържане (били объркали сметките за термина), а тя раждала. Викам й, заради тези мъки, които са ти причинили защо не ги съди, а тя ми казва не искам и да чувам повече за тях, камо ли да ги гледам в съда. Така че всичко е възможно в милата ни родина.



Тема Re: забравена плацента след ражданенови [re: eдин чoвek]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано10.01.08 22:27



провериха плацентата и казаха че всичко е наред. а аз след раждането обилно кьрвях иказвам на лекарите че нещо не е наред а те погледнат отдоло спогледат се иси трьгнат. накрая звьнах на този лекар който ме изражда до дойде да ме види че нещо не е наред той каза че крьвоносен сьд се е разкьсал. нещо бьркаха отдоло уж го зашили а отгоре на всичко без упойка ме правиха защото сьм алергична.мразя гииииииииииииииииииии доктори те са нагли и меркантилни.не ми се пише поваче че се разтройвам и после цяла нощ ги сьнувам ходя да ги бия .



Тема Re: забравена плацента след ражданенови [re: nickkaka]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 02:55



Докога, ще продължавате да плащате и то крупни суми на лекарите в тая идиотска, никоганямяща да се оправи страна?!Плащате предварително, а после се оплаквате.....сами си го правите....спрете да спонсорирате тия идиоти в бели престилки, наречени от немай -къде лекари!Гони ме носталгия по България, често, но СЛАВА БОГУ, че живея далеееееееееееееееч от РОДИНАТА!!!!!!!!!!!



Тема Re: забравена плацента след ражданенови [re: yraaa]  
Автор Mese4inka (пристрастен)
Публикувано11.01.08 11:14



Аз не виждам някъде да се споменава, че парите са платени "под маса", но дори и така да е вече почти всяка болница си има ценова листа, като сумите наистина се измерват в стотици левове (първото което ми хрумва е Вита - секцио = 1700 лв -> официална информация в сайта им). Горе долу такива са цените почти навсякъде. Тук не става дума за парите, а за "качеството" на работа. Аз затова иванги препоръчвам второ, че дори и трето мнение/преглед.



Тема Re: забравена плацента след ражданенови [re: nickkaka]  
Авторnora (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 13:03



Разбирам, че си изтощена и не ти се занимава, но моят съвет също е да потърсиш съдебна отговорност. Когато родих ме изписаха с конци, които е трябвало да се махнат, но никой не ми каза. След 20-ия ден неистови болки потърсих лекарска помощ. Бяха срастнали и припаднах само докато ме преглеждаха. Моя приятелка бе зашита след секцио, вътрешно отново с конци, които се махат. Наложи се повторно отваряне. Тя обаче ги съди и спечели. Като пренебрегнем финансовата част- удоволствието да смачкаш "лекаря" причинил ти толкова мъки си заслужава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.