Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 06.10.22 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: забравена плацента след ражданенови [re: nickkaka]  
Автор TE_DDA (I love youShrek)
Публикувано13.01.08 12:25

ИНТЕРЕСНО ЧЕ САМО ЕДНА ЖЕНА ПИСА ЗА ПОДОБЕН СЛУЧАЙ ЯВНО МАЛКО СА ТЕЗИ КОЙТО ОЖИВЯВАТ.

Недей да драматизираш. От това ОБИКНОВЕННО не се умира.
Ще се оправиш. Важното, че е си потърсила помощ и се наблюдаваш. Успех.

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки

Тема Re: забравена плацента след ражданенови [re: TE_DDA]  
Автор nickkaka (непознат )
Публикувано13.01.08 15:16

не сьм сьгласна че от това не се умира. точно от това умират много жени. родилна треска се казвало едно време. и аз я имах 4 дена висока температура и ме тресе ама явно сьм издражливо животно та издаржах 40 дена с плацентата.а през това време кьрмех и малката и си мислех че нямам сили заради кьрмата.

Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано13.01.08 16:25

Защо си стояла 40 дни в това състояние? И после някой друг виновен.
Всяка една оперативна намеса, дори и най-безобидната може да има постоперативни усложнения. Никой не е застрахован. Пациентите по принцип се предупреждават, че ако има някакви усложнения, да се обадят на лекаря или в отделението. Това си е в реда на нещата.

Държавата България - невъзможни неща няма!

Публикувано13.01.08 18:10

АЗ КАЗАХ НА ЛЕКАРКАТА ДА МЕ ПРЕГЛЕДА НО ТЯ ОТКАЗА ЗАЩОТО НЯМАЛО ПРИЧИНА . ПРАТИ МЕ ДА ХОДЯ НА ПСИХИЯТЬР ИМАЛА СЬМ СЛЕД РОДИЛНА ДЕПРЕСИЯ. И АЗ ПРОСТАЧКАТА ОТИДОХ А ПСИХИЯТЬРКАТА МИ КАЗА ЧЕ СЬМ ЗА ГЕНЕКОЛОГ. ВСИЧКИ МИ ВИКАТ СТЕГНИ СЕ НИЩО ТИ НЯМА. А АЗ ИМАХ ВЬТРЕШНО ПРЕЧУСТВИЕ ЧЕ НЕЩО НЕ Е КАКТО ТРЯБВА . НАКРАЯ ВДИГНАХ СКАНДАЛ НА ГИНЕКОЛОЖКАТА И ТЯ МЕ ПРИЕ ЗА ПРЕГЛЕД И СПОКОЙНО МИ ОБЯСНИ ЧЕ ВИЖДА НЕЩО И ЩЕ МИ ДАДЕ МЕТАРГИН ЗА ДА ГО ИЗХВЬРЛЯ. И ТАКА НАПРАВИХ КРАВОИЗЛИВ И ИЗПАДНА ЕДНО ПАРЧЕ .ВЕДНАГА ОТИДОХ В БОЛНИЦАТА И МЕ ПРИЕХА ПО СПЕШНОСТ ЗА КЮРТОЖ. НО МОЙТА ГЕНЕКОЛОЖКА НЕ ПОЖЕЛА ДА ДОЙДЕ И ТОЗИ КОЙТО БЕШЕ ДЕЖУРЕН МИ ГО НАПРАВИ. ИМАМ ЧУСТВОТО ЧЕ ТЯ НАРОЧНО СЕ ИЗМЬКНА. ТЯ СИГОРНО ИСКАШЕ ДА МИНЕ ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ ТА АКО УМРА ДА КАЖЕ ЧЕ ТОВА НЕ Е ОТ РАЖДАНЕТО. МНОГО МЕРКАНТИЛНИ СА СТАНАЛИ ТИЯ ДОКТОРИ. КОГАТО РАЖДАХ ПЬРВОТО СИ ДЕТЕ ПРЕДИ 7 ГОДИНИ НЕ БЕШЕ ТАКА.

Публикувано13.01.08 18:33

ТОВА Е РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ЦИТОНАМАЗКАТА ОТ МИНАЛИЯ МЕСЕЦ . 2 А ГРУПА,ЛЕВКОЦИТИ ЕДИНИЧНИ ,СЛУЗ, МЕТАПЛАСТИЧНИ КЛЕТКИ, КЛЕТКИ В НОРМА. ВСИЧО В НОРМО ЛИ Е?И КОЙ ПОКАЗАТЕЛИ СА ВАЖНИ А КО НЕЩО НЕ Е ВРЕД?

Автор TE_DDA (I love youShrek)
Публикувано14.01.08 14:12

ЕДНО ВРЕМЕ си е било за едно време, мойто мимиче. тогава смъртносста на жените, свързана с раждането е била ОГРОМНА.

Сега обаче живееем в 21 век и тази смъртност е намалена хилядократно.
написах и думата ОБИКНОВЕННо с големи букви, за да й обърнеш внимание.

ФЕМИНА Е ПРАВА - ЗАщО НЯКОЙ ТРЯБВА 40 ДЕНА ДА СТОИ С ТРЕСКА В КЪщИ И ПОСЛЕ ДРУГ ДА Е ВИНОВЕН??????

мисля,че по-нататъчен коментар е излишен.

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки

Авторjecika (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 14:52

Извинявай , че чак сега ти отговарям. Не влизам редовно в този клуб.
Аз не се притеснявах от кървенето. След кюретажа то намаля драстично. Аз се притеснявах от всяко повишаване на температурата. А знаеш , че в периода на кърменето се случва. Поне при мен бе така. При задръжка на кърма се вдига температура.Та всяко повишаване на температурата ме караше да тичам при лекар.Няколко месеца ходех редовно , защото все не бях сигурна , че всичко при мен е наред. Но постепенно се успокоих.Щом се реших да имам и второ дете...Само тогава предупредих лекарката и акушерката какво ми се е случило. И всички бяха много внимателни. А аз пак си бях нащрек...
Сега си мисля , че и аз и детето ми сме имали късмет да сме заедно. Истината е , че това ми дете , покрай чието раждане преживях този ужас ,/сега е вече на 17/ ми е най-голямата приятелка...
И на теб желая същото

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2022 Dir.bg Всички права запазени.