Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 18.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За секс по време на менструациянови  
Авторcпop (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 20:41



Случи се и приятелят ми изпадна в паника,като каза че това било мръсна кръв.Знам за презервативите,за 4 години не ни се е случвало,не го практикуваме,просто бяхме разделени и така се получи.Искам да зная дали наистина е опасно,защото от спора почти се изпокарахме.За мен не е чак такъв голям проблем,просто той се панира и ми се искаше да намеря повече инфо.Ако съм без бактерии и здрава,защо пък менструалната кръв да има
бацили?Бих се радвала,ако някои може да ми даде компетентен отговор.





Тема Re: За секс по време на менструациянови [re: cпop]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано15.12.07 21:56



Няма никакъв проблем.



Усмихни се!


Тема Re: За секс по време на менструациянови [re: cпop]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.12.07 09:01



Баси бабините деветини! Мръсна кръв...

Проблемът е за теб, а не за него, щото ако той е заразен с нещо, по време на мензис инфекцията прониква по-лесно при теб.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: За секс по време на менструациянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ishtari_diya (витална)
Публикувано16.12.07 11:45



Да,наистина проблема е за теб,а не за него!





Тема Re: За секс по време на менструациянови [re: ishtari_diya]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано16.12.07 12:41



менструалната кръв е смесица между артериална и венозна кръв.Така,че дали ще кажеш мръсна или чиста,зависи от гледната точка



но опасност има и за двамата:
за мъжа опасност от "всмукване"на менструална течност в каналчето на пениса,което може(има вероятност)да доведе инфекция.
при дамите има риск от кръвоизлив при секс с по-надарен партньор.

прави каквото трябва,да става каквото ще.

Тема Re: За секс по време на менструациянови [re: chorlavata]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано16.12.07 12:51



Менструацията не е венозна и артериална кръв, камо ли пък смесена, а е функционалният слой на ендометриума на матката, който е подготвено "леговище" за приемане на евентуално оплодената яйцеклетка.
Примесена е с цервикална слуз, както и със секрет на мастните жлези на вулвата.

Усмихни се!

Редактирано от Lali на 16.12.07 12:53.



Тема Re: За секс по време на менструациянови [re: Lali]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано16.12.07 13:08



кръвта е или венозна или артериална-то друга няма.Ако знаеш нещо по-вече кажи.А,че се получава при менструалната кръв смесване със слуз,секрет от мастни жлези особено при дебелите дами е факт.Говорила съм с гинеколог за кръвоизливите и как се предизвикват и от там зная за състава на менструалната кръв-не си го измислям.

прави каквото трябва,да става каквото ще.


Тема Re: За секс по време на менструациянови [re: chorlavata]  
Автор Lali (старо куче)
Публикувано16.12.07 13:43



Кръвоизливите не са от това, че партньорът има по-голям пенис, а защото при контакта и особено при оргазъм матката контрахира и по този начин изтласква по-голямо количество кръв на един път, а не постепенно, както това става, ако няма контакт.
Ако партньорите са постоянни няма никаква причина за проблем както при мъжа, така и при жената. Ако партньорът е инцидентен и носи някакви бактерии например, поради това, че цервикалния канал на матката е отворен за да изтича менструалната кръв, има вероятност за навлизането на тези бактерии нагоре към матката и тръбите.

Усмихни се!



Тема Re: За секс по време на менструациянови [re: Lali]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано16.12.07 14:09



първо решихме проблема за менструалната кръв,а сега големината на пениса и случайните връзки..

..
нали не мислиш,че 15см и 25см са едно и също за мацето и то точно в такъв период.
тук става въпрос за постоянни партньори.

прави каквото трябва,да става каквото ще.

Тема Re: За секс по време на менструациянови [re: Lali]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано16.12.07 15:23



Кръвта е перфектна среда за редица микроорганизми.
И се създават условия за по лесно възникване на инфекция.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.