Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 22.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Нещо за Тестостероннови  
АвторLilka (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 16:42



Какви са белезите на понижен или липсващ дълго време от организма Тестостерон? Освен сексуална дисфункция има ли и други съществено предизвикани проблеми?



Тема Re: Нещо за Тестостероннови [re: Lilka]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 23:15



Абе ясно е че нещо те смущава, какво точно?



Тема Re: Нещо за Тестостероннови [re: Lilka]  
АвторLilko (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 08:36



Да притеснява ме ,пих едно лекарство и след неговата употреба вече 6 месеца по касно нямам нито сутрешна ерекция нито каквото и да е сексуално влечение. Главоболие и апатия са другите симптоми дето ги изпитвам.Четох една голяма статия,че точно това лекарство спирало производството на тестостерон и съм много притеснен ,не съм правил изследвания все още.



Тема Re: Нещо за Тестостероннови [re: Lilko]  
АвторAлф (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 09:10



Ами какво е това лекарство? Има много лекарства със такъв ефект.
А за изследванията - има много. Основното е да си изследваш тестостерона, но има и други хормони.
И да - ниско ниво на тестостерона може да доведе до слаба или никаква ерекция, и понижено либидо, но не само това е причината. Може да има и други причини.



Тема Re: Нещо за Тестостероннови [re: Aлф]  
АвторLilko (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 09:37



антидепреснт ,казва се ефектин. Най-голямата грешка която съм правил с медикамент ,ама това е друг въпрос.Много съжалявам че стана така ,взимах го 7 месеца не изтърпях страничните му реакции ,много бяха



Тема Re: Нещо за Тестостероннови [re: Lilko]  
Авторqwe (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 09:40



1. Имате ли намалено либидо (желание за секс)?
2. Изпитвате ли недостиг на енергия?
3. Имате ли усещане на намалена мощ и/или издържливост?
4. Намалял ли ви е ръста?
5. Забелязвали ли сте загуба на усещането за "радост от живота"?
6. Тъжен, кисел и сърдит ли сте?
7. Намаляла ли е силата на ерекцията ви?
8. Забелязали ли сте скорошни влошавания на способността ви да спортувате?
9. Приспива ли ви се след обедно хранене?
10. Имали ли сте скорошни влошавания на способността ви да работите и изпълнявате задълженията си?

Ако имате повече отговори с Да, вероятно имате понижени нива на тестостерона и е нужно да се обърнете към лекар. Нивата на тестостерона се определят чрез кръвен тест в медико-диагностичните лаборатории.



Тема Re: Нещо за Тестостероннови [re: qwe]  
Авторявe (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 09:45



И на мен ми се случи такова нещо с антидепресант. За съжаление доста антидепресанти го имат тоя ефект. Пробвай да пиеш Трибестан- по 3 хапа на ден. Ще се чувстваш страхотно с него.



Тема Re: Нещо за Тестостероннови [re: Lilko]  
Авторблa (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 09:47



Кое лекарство? Причините могат да са много. Не се притеснявай, така няма да си помогнеш. На колко си години? Липсата на сутрешна ерекция също може да свързана с липсата на възбуда, което може да е свързано с намаленото желание. Не е задължиелно да ти е нисък тестостерона.



Тема Re: Нещо за Тестостероннови [re: Lilko]  
АвторAлф (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 09:48



Не го знам. Но антидепресантите по принцип са опасни и се дават само по лекарско предписание и по точно определена схема.
А тестостерона може от много неща да е понижен.
Аз например съм си изследвал хормони в лаборатория Кандиларов, но има и други лаборатории като Бодимед. В новата болница Токуда видях че също има лаборатория.
А основните репродуктивни хормони са: Тестостерон, ЛХ, ФСХ и пролактин.
Но най-добре е да се консултираш с андролог за да прецени резултатите.
Иначе за един хормон цената е около 17 лева.



Тема Re: Нещо за Тестостероннови [re: Lilka]  
АвторAлф (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 09:59



Да уточня само - тестостерона не може да бъде липсващ, а само понижен (или повишен).
В лабораториите при всяко изследване дават референтни стойности от колко до колко се смята за норма. И там вече гледаш дали си извън нормата или в долната граница.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.