ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 28.07.14 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Добър кардиолог във Варна Спешно  
Автор rom_vas (непознат )
Публикувано05.12.07 14:20

Моля да ми препоръчате добър кардиолог във Варна , тъй като ми е спешно.

Тема Re: Добър кардиолог във Варна Спешнонови [re: rom_vas]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 15:31

Здравей!
Наи-добрият специалист-кардиолог във Варна е Д-р Пенев. Тои е завеждащ на кардиологията в Терапията. Преглежда също и в частният си кабинет който е в Дом Младост!
Друг добър кардиолог е Д-р Мими Великова- кабинетът и е в Градска болница!
Желая ти успех!

Тема Re: Добър кардиолог във Варна Спешнонови [re: aз]  
Публикувано05.12.07 15:34

Благодаря. А Вашето мнение за проф. Пенков от Университетската клиника?

Тема Re: Добър кардиолог във Варна Спешнонови [re: aз]  
Публикувано05.12.07 15:41

Д-р Пенев работи ли и в Университетската клиника? Тъй като имената са сходни

Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 11:56

Да, Д-р Пенев работо точно в Университетската болница- по-известна във град Варна като Терапевтичен блок! Това е наи-добрият специалист в град Варна! Успех!

Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 13:02

Аз съм доволна от д-р Мими Великова - в Градска болница
Раб.време от пон. до петък 14-18ч.

Авторgalya_kost (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 20:30

Аз бих препоръчала д-р Крачунов вав клиника Валем,ерудирана личност и много добър специалист

Авторsvetito (Нерегистриран)
Публикувано11.02.09 11:28

newsm78
За мен лично много добър професионалист и отзивчив и грижовен кардиолог е Мими Великова за Варна. Има кабинети в Градска и Окръжна болница.Много съм доволна от нея, защото винаги е в час с най-новото в кардиологията и умее да те предразположи и успокои, ако се налага Smile Обикновенно сутрин е в Окръжна, а следобед преглежда в Градска, но по принцип можеш да звъннеш на тел.
69 26-216 в окръжна и 603 802 градска, GSM 0882 803 024. Гарантирам за нея, затова я препоръчвам.

Автор mishydebelka (непознат )
Публикувано04.03.09 15:08

Д-р Димитър Иванов работи по договор с РЗОК-гр. Варна
по кардиология.

Седмичен график

Диагностично-Консултативен Център IIІ гр.Варна ж.к. "Владислав Варненчик"
ул. "Константин и Фружин" № 5 ет.1
крило В кабинет 126

7 00-8 00 ч.-повиквания по спешност, домашни посещения и вземане на кръв за изследвания.
8 00-11 30 ч.-амбулаторен прием.
11 30-12 00 ч.-профилактични прегледи на рискови групи.
16 00-18 00 ч.-амбулаторен прием.

Автор bilkarkata-204736 (непознат )
Публикувано02.06.11 19:03

Току- що излязох от клиника "Света Марина". Лежах в интензивното отделение на четвъртия етаж. Хора, ако искате ми вярвайте, през цялото време си мислех, че се намирам в "скрита камера". Целият лекуващ екип беше безкрайно любезен, внимателен, мил...Нямам думи! Обстановката /имам предвид интериора/ също беше съвсем чистичка, прилична. Ще кажете, защо се вълнувам толкова? Защото половината от лечението според мен, се крие в отношението на лекарите. А тук доцент Атанас Пенев е създал страхотни лечебни условия. Този човек е неуморим. Специалист от класа, хвърчащ из отделението, работещ на макс. Възхитена съм. Като напусках етажа си помислих, че страшно съжалявам, че ме качват на осми етаж за ангелография/мисля, че така се нарича, ако не греша. И.../ сега вече можете и съвсем да не повярвате, но/ ме посрещнаха също толкова благоразположени медицински кадри. Е, малко по- сериозни и не толкова усмихнати, но внимателни. За лекаря, който ми направи цветната снимка на сърцето- симпатичен, кадърен и с отношение /включително и младият му подвижен екип./ Беше с македонско име- Алексович или Лексовски.Много съжалявам, че не успях да го запомня, но за три дни толкова лекарски и сестрински имена ми се завъртяха пред очите, та не успях да отреагирам. Но запомних усмивката му и лекият му любезен акцент. Накрая ме изписа доктор Йорданов- стра-ашен доктор. С една дума - европейско ниво за тия хора. Лежала съм за последно преди двайсет години в болница и...няма нищо общо. А бях по здравна каса.

Редактирано от bilkarkata-204736 на 02.06.11 20:04.

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.