Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 16.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема изтръпване на крайницинови  
Автор klima_bg (непознат )
Публикувано23.11.07 21:00



Здравейте,

От пролета насам от веме на време получавам нещо като припадъци първо ми отмалява и аха да припадна но не припадам, усещам един метален вкус в устата, пребледнявам, изпотявам се/но това не винаги е задълвително/ и когато започвам да се оправям усещам "иглички" по ктайниците, сякаш се наливат с кръв. Направих си кръвни изследвани -те са ок, също така ходих на ядрено-магнитен резонанс, защото лекарите имаха съмнения, че имам тумор на мозъка-но и тези изследванич са ок, ходих и на кардиолог, защото в началото като започна тази история имах и сърцебиене, но и там нещата са ок. Аз съм на 33 години, пуша по 2 кутии Боро лайт и си лягам доста късничко - около 3 сутринта. Някой има ли идея какво става в крайна сметка, защото имам и дете да гледам?



Тема Re: изтръпване на крайницинови [re: klima_bg]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано23.11.07 21:42



В подобна ситуация - хапни нещо сладко - и виж какъв е резултата.

Bеer? Mоre?




Тема Re: изтръпване на крайницинови [re: bira_more]  
Автор klima_bg (непознат )
Публикувано23.11.07 22:36



Пробвал съм -няма ефект



Тема Re: изтръпване на крайницинови [re: klima_bg]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано23.11.07 23:35



Бих препоръчал консултация с невролог.
Разбира се - нормализиране на режима - и аз оставам често до 3 ама не е редно, спиране на цигарите - и аз пуша (лула) ама не е редно.

Bеer? Mоre?




Тема Re: изтръпване на крайницинови [re: klima_bg]  
Авторprincesse (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 01:24



А колко ти е кръвното?На мен това ми прилича на отравяне.Трябва да намалиш пушенето(иди на акЮпунктЮр)той ще ти помогне ,за да ги намалиш,и пий сокове от зеленчуци , да си обогатиш кръвта с витамини.
И не пуши в присъствие на детето ти,ако те е грижа за неговото здраве.



Тема Re: изтръпване на крайницинови [re: klima_bg]  
Авторan (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 14:14



Покажете ЯМР на невролог.



Тема Re: изтръпване на крайницинови [re: klima_bg]  
Автор akupunkturist (и Лекар)
Публикувано26.11.07 00:31



По-горе ти казаха вече доста полезни неща. Предполагам организма ти е доста отслабен и разстроен. Трябва ти цялостна= Холистична медицинска терапия, най-добре!
Към тези методи спадат Акупунктурата, Хомеопатията, и др. Повечето от проблемите сам си си ги докарал! В такива сложни случаи само едно хапче не помага. Дори и холистичната медицина не би ти помогнала задълго ако ти самия правиш толкова лоши за здравето ти неща - яко пушене и късно лягане.

Иглотерапевт и Фитотерапевт


Тема Re: изтръпване на крайницинови [re: klima_bg]  
Автор Mиc Чaй (тиха церемония)
Публикувано26.11.07 13:27



При всички положения 2 кутии са много.
Аз пуша и си представям какво са 2 кутии, че ти си с цигара в устата нон-стоп.
Ако жулиш и кафета...късното лягане също си е проблем, защото дори и спането до късно сутрин не замества тези часове на нощта, които трбва да бъдат съновни.
Ако не се хранищ нормално, не спиш нормално и се тровиш ненормално, нормално е да не се чувстваш добре.
И ако си с кола, значи и движение ти липсва.../ако не спортуваш, разбира се/
Аз това ти го пиша съвсем добронамерено, разбери ме, не съм лекар.



Опасна банда за опасни мацки!

Тема Re: изтръпване на крайници [re: klima_bg]  
Автор УйнaПeнa (пристрастен)
Публикувано27.11.07 00:06



Сърдечна недостатъчност, лошо кръвоснабдяване, прединфарктна ситуация...



Тема Re: изтръпване на крайницинови [re: klima_bg]  
Авторpio (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 16:09



Това би могло да бъде така наречената нервно-вегетативна дистония - получава се от стрес, нездравословен начин на живот, постоянно недоспиване, тютюнопушене и други подобни. Разбира се, аз не съм лекар, но все пак би могло да бъде и това...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.