Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 17.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема медицински глисти*нови  
Автор barbalq4o (дюстабан)
Публикувано23.11.07 17:17



Имам идея. Само трябва да се разработи, щото е още в малко суров вид.
Хората се борят всякакси с наднорменото тегло и накрая прибягат до липосукция и пластика, да нямат белези. Аз се сетих за бруталните изказвания на бабите по адрес на някой, дето е поотслабнал "Ти да нямаш глисти?" И ми просветна: ГЛИСТИ ...могат да служат за целите на медицинската козметика, така както пиявиците помагат при кръвоизливи и т.н.
При един добър контрол от страна на лекаря, можем да си посяваме култура от глисти за определен период от време и...да чакаме резултати


Предоставям свободно идеята си на човечеството в името на добруването! Амин!

Не ми викай тихо

Тема Re: медицински глисти*нови [re: barbalq4o]  
Авторjena (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 17:32



Лудите са ги пуснали в домашен отпуск гледам.....или по линия на ЕС са ми дали компуитри да си щракат по формумите





Тема Re: медицински глисти*нови [re: barbalq4o]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 23:12



ти сьвсем си изперкал/а ....

тази глупост бях я 4увала и другаде..имало някакви препарати,които ги предизвикват,но 4овек трябва да е луд,за да си го при4ини...



Тема Re: медицински глисти*нови [re: barbalq4o]  
Авторprincesse (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 01:33



Какви ти глисти,направо тениа за теб.
Много ще ми бъде интересно какъв ще бъде резултата?

.Като си такъв гений.



Тема Re: медицински глисти*нови [re: barbalq4o]  
АвторXexe (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 10:17



ама наистина хехе
тва е стар трик на префърцунени сценични примадони бре
от време оно още

последната дето доброволно си е признала за глистите пред журналисти е титаничната Мария Калас
ама го била научила от друга кокетка, пак сценична фурия и тн и тн
идиотията ходи по всички
това е извода



Тема Re: медицински глисти* [re: Xexe]  
Автор barbalq4o (дюстабан)
Публикувано24.11.07 12:45



Ето, ето...излизат на бял свят и примери за употребата на това природно чудо. -тези малки помощници на красотата и самочувствието! Мария Калас казвате...
Човечеството значи, отдавна е било наяно с ползите от вредата, пък аз си мислех, че идеята снощи се е родила... Мисля обаче, че ще е добре БЪРЗО да патентоваме идеята (както гърците побързаха с локума), за да може един ден гордо да казваме, че идеята за ползване на глисти с медицинска цел си е наша



Не ми викай тихо

Тема Re: медицински глисти*нови [re: barbalq4o]  
Автор ddbezms (регистриран)
Публикувано25.11.07 12:41



Преди години гледах по Дискавъри как италиански лекари практикуват нещо подобно за премахване на силна стомашна болка, предизвикана от собствената имунна система. Дадоха на пациента да изпие някаква течност, която съдържа яйца от чревни паразити. По този начин пренасочиха обърканата имунна система към външните вредители, прекратиха автоимунното й разрушително действие и човекът се почувства по-добре.

Здрава съм! Да му мислят болните умове!


Тема Re: медицински глисти*нови [re: ddbezms]  
Авторпътьoм (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 16:41



Скъпи приятелю. идеята ти не е добра, защото глистите са паразити, които увреждат организма на пострадалия.

НО искам да ти разкажа нещо, което е наистина добро:
имах три кученца - дакели - майка с двама сина. Единият дакел беше много страхлив, а другият голям оптимист. Всички живееха и се хранеха еднакво. На страхливия обаче се появиха гъбички по козината и какво ли не мазахме външно. НАЙ.важното обаче за него беше, че имаше неистов апетит и беше дебел, пради което пазехме да не изяжда храната на останалите. И така това продължи с месеци, докато един ден един ветиринар не ни посъветва да му направим ваксина против гъбичките. Направихме. И какво стана? - наред с изчистването на козинката му СПРЯ и вълчия му апетит! Тогава започнах да търся инфо и за хората, дали няма такава ваксина.
В изследователската си работа стигнах до:

днес 1/4 от хората страдат от дисбактероза, което ще рече, че в храносмилателния си тракт имат премножени лоши бактерии и преди всичко гъбички.

Тези точно гъбички се хранят със сладко и затова тези хора имат неудържим апетит към сладките храни.

Затова, за да се отърват от гъбичките, от наднорменото си тегло, от повишения си апетит ТРЯБВА ДА СЕ ОТЪРВАТ ОТ ГЪБИЧКИТЕ.

Тук има няколко степни на дисбактериоза. За най-тежката степен се прилага и препарати като каприлова киселина, екстракт от грейпфрутови семки и др.

НО борбата е преди всичко БИОЛОГИЧНА.



Биологичният враг на патогенните микроорганизми, гъбички и плесени в храносмилателните ни органи са "добрите бактерии" - лактобацилите и бифидобактерите преди всичко.

Така, че вместо глисти всеки трябва да си отглежда тази полезна "ферма" в червата си, за да бъде здрав, красив и жизнен! Защото тези добри микроорганизми имат многостранна дейност и функции, между които и призводството на витамини от група В, които пък осигуряват пълноценната работа на нервната система, която ръководи цялото ни тяло.

НО преди всичко трябва да си пазим тези "добри" микроорганизми и да не си ги унищожаваме.





Тема Re: гъбичкитенови [re: пътьoм]  
Автор barbalq4o (дюстабан)
Публикувано25.11.07 17:16



моите гъбички май не обичат бонбони


А кучето може да е било депресирано, заради външния си вид и затова да се е тъпкало така. Ако можеха да говорят, щяха да си кажат, ама...

Не ми викай тихо

Тема Re: гъбичкитенови [re: barbalq4o]  
Авторjena (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 17:22



oставете човека бре. Може ако иска и спин да си завъди и от него се остлабва






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.