Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 22.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Как да се преборя с пърхота ?нови [re: Kaли]  
Автор Tиkвичka (чудя се)
Публикувано18.11.07 13:22



вярвам ти!!!! Като гледам и ти си вявраш....тва доверието е хубаво нещо

Чудя се и се мая, де ще му излезе края?!

Тема Re: Как да се преборя с пърхота ?нови [re: jena]  
АвторДopинa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.07 19:32



дали катранения шампоан би помогнал при силен косопад...



Тема Re: Как да се преборя с пърхота ?нови [re: Дopинa]  
Авторjena (Нерегистриран)
Публикувано18.11.07 19:56



Силния косопад обикновенно е провокиран от нещо- стрес, упоики, гъбички
Препоръчвам ти да опиташ със ампулите които се продават в аптеките. Спокойствие, спокойствие и пак това ако се дължи на стрес.
А за катранения шампоан- мирише си доста гадно, но е ефективен.
Друго средство против косопад мога да предложа но е доста миризливо и неподходящо особено сега в зимните и влажни месеци:
Счукан чесън + няколко капки газ за горене се маже скалпа на главата. Обвива се с наилон и се престоява няколко часа. Измива се след това.
Трябва да се има впредвид, че и след измиването при влажно време или фризиорски процедури отново мирише на чесън.
Иначе рецептата е изпробвана и то от дете чиято коса беше безнадеждно окапала. Докторите бяха се отказали да го лекуват.....



Тема Re: Как да се преборя с пърхота ?нови [re: jena]  
Авторalpha_beta (Нерегистриран)
Публикувано18.11.07 22:00



Повече от 10 години страдам/х/ от упорита себорея редуваща се с упорит пърхут. Няма нещо което да не съм ползвала - и скъпи и пре скъпи шампоани.
Преди 6 месеца на нокътя на палеца на ръката получих гъбична инфекция. Докато се наканя да ида на лекар и половината ми нокът пострада.
Предписаха ми Ламизил на таблетки. Като начало за 6 седмици. Точно 4 седмици от началото на ЛАМИЗИЛА отново бях много зле със себореята и си купих и шампоан Низирал. Едно измиване - и това беше - всичко изчезна като с магическа пръчка, страх ме е да се зарадвам даже. Все още пия ламизила заради нокътя - до 12 седмици бил курса. Не знам дали ще ми се излекува нокътя, но надявам се да не се възобнови себореята и пърхута. И преди съм ползвала само шампоан Низорал и нищо. Явно това си е упорута гъбична инфекция и е необходимо и прием на таблетки вътрешно.
Та при мен така се получи.



Тема Re: Как да се преборя с пърхота ?нови [re: Kaли]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано18.11.07 22:06



Много неща съм опитал.
На мен ми помногна единствено машинката.
Всичко останало имаше краткотраен ефект.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Как да се преборя с пърхота ?нови [re: jena]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано18.11.07 22:09



За Слави не знам, ама и аз имам прическа като неговата - и нямам сърбежи, а пърхота е латентен - дебне ме да си пусна поне малко коса, ама аз го прецаквам и не пускам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Как да се преборя с пърхота ?нови [re: чoвek]  
АвторJena (Нерегистриран)
Публикувано19.11.07 11:50



Nizoral e добро решение.



Тема Re: Как да се преборя с пърхота ?нови [re: чoвek]  
Авторflorecyta (Нерегистриран)
Публикувано19.11.07 15:02



Изпробвала съм всичко от описаното по-горе. Единствено до известна степен ми помагаше Низорал. От около 2 месеца използвам противопърхотния шампоан на Avon и от лющенето (и по лицето) няма помен.



Тема Re: Как да се преборя с пърхота ?нови [re: чoвek]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 09:02



Препоръчаха ми шампоана Селсън блу, приятеля на колежката ми излекувал пърхота с него. Струва около 12 лева.



Тема Re: Как да се преборя с пърхота ?нови [re: жeнa]  
Авторflorecyta (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 09:15



Пробвай. Хвалят го, но лично на мен не ми помогна. Този, за който писах е доста по-евтин. Не му правя реклама, споделям опита си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.