Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 20.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема Съмнение за хемороиди.нови  
АвторФopyмeц (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 18:20



Направи ми впечатление, че сутринта имах сърбеж в областа на ануса.Като бях в тоалетната по голяма нужда усетих нещо като мека пъпка пак там.При изхождането нямам болка, а не съм забелязал и кръв.Днес е петък и не мога да ида веднага при личния лекар.Реших да се консултирам тук, а следващата седмица и при доктор.Някак си съм доста притеснен и дланите ми се потят от тази мисъл :( Има ли защо да се притеснявам?Има ли възможност това да заздравее?Трянбва да допълня, че съм на 21 години, ако има значение.Моля за мнение.



Тема Re: Съмнение за хемороиди.нови [re: Фopyмeц]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано04.08.07 09:01



Сигурно са хемороиди,но все пак трябва да те прегледа лекар.Ако няма кръв и болка при изхождане,положението не е толкова страшно и най-вероятно сега хемороидите са започнали да се развиват,но като цяло нещата могат да се лекуват успешно.Ако не се вземат навреме мерки,ще се стигне и до кръв и болка,заедно със сърбежа.Не яж люто,не пий алкохол и не се мий с ароматизираните масово разпространени сапуни,тъй като дразнят лигавицата и засилват оплакванията.И на лекар.



Тема Re: Съмнение за хемороиди.нови [re: 123]  
АвторФopyмeц (Нерегистриран)
Публикувано04.08.07 23:49



Благодаря за отговора.В понеделник или вторник срам не срам ще трябва да се ходи на лекар...Кофти работа, но какво да се прави.Лошото е, че съм фамилно обременен, а и с ремонта вкъщи доста тежести ми минаха през ръцете.





Тема е що лъжеш човека [re: 123]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано05.08.07 09:53



почти всеки е имал един или два пъти поява на хемороиди, които си изчезват след това или поне се скриват. това "Ако не се вземат навреме мерки,ще се стигне и до кръв и болка" си беше абсолютно пресилено, само да плашиш човека.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: е що лъжеш човеканови [re: zaphod]  
Авторлeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 15:12



щях да пиша същото, добре че те прочетох да не се повтаряме. Първо, че хемороидите съвсем не са нещо кой знае колко трагично, и второ, че почти няма човек, който да не е имал неприятното усещане от появата им, особено в наши дни, когато прекарваме толкова дълго време седейки пред компютъра, в колата, пред телевизора и т.н.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.