Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 15.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема гинекологичен проблемнови  
АвторPocи (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 14:04



Някой може ли да ми даде съвет?или предположение.от няколко месеца получавам кръвоизливи по време на овулация.Иначе цикълът ми е редовен.Какжо мойе да е тожа според вас?имам час за доктор,но ме е страх да отида.Не искам да ме бърка.мойе ли по друг начин да се разбере при4ината



Тема Re: гинекологичен проблемнови [re: Pocи]  
Автор Mese4inka (ентусиаст)
Публикувано27.07.07 15:17



Сигурна ли си, че е кръвоизлив? Това все пак си е силно кървене... ако имаш предвид зацапване - доколкото знам това е нормално в периода на овулацията.



Тема Re: гинекологичен проблемнови [re: Pocи]  
АвторBиkи (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 16:20



Роси, отиди на лекар. Първо по конкретния проблем и второ - за да преодолееш това 'не искам да ме бърка'. Никоя жена не може без гинеколог, то просто е необходимост и притеснението и нежеланието трябва да се преодоляват.



Тема Re: гинекологичен проблемнови [re: Pocи]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано27.07.07 16:27



Спокойно! Никой няма право да те пипне без твое разрешение! Доктора може да ти каже, че си безотговорна, че не може да ти помогне иначе и тем. подобни. Но! Ти миличка, имаш думата! Може пък за твоя проблем да не се налага такъв преглед? Не се страхувай. Най-малкото едни изследвания ще ти пуснат. И ако не ти хареса отношението на лекаря хич не се чуди - лекари много. Ти си пациентката и ти решаваш!





Тема Re: гинекологичен проблемнови [re: palatka]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано27.07.07 19:06



Стига глупости - трябва й преглед!



Тема Re: гинекологичен проблемнови [re: lumixx]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано27.07.07 19:46



Прегледите са различни. Ти със сигурност ли знаеш, че само с *бъркане* е възможно да и се постави диагноза?! Ако не - не я плаши! Тя се страхува достатъчно!



Тема Re: гинекологичен проблемнови [re: palatka]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано27.07.07 20:03



Заради такива "доброжелателни" и "милостиви" изказвания може да закъснее да си направи адекватен преглед.
Не казвам, че нещо й има...не съм ясновидка.
Може би ти си щом мислиш, че без "бъркане" ще стане?



Тема Re: гинекологичен проблемнови [re: lumixx]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано27.07.07 20:20



А защо не? Това не е единствения начин, нали? Мисля, че ако се страхува изобщо няма да отиде. А трябва. Ако не я беше страх щеше вече да е отишла, не да пише тук. Незнам защо се притеснява... Роси, можеш да идеш при лекарка жена. Кървенето не е нормално извън цикъла... Трябва да говориш с лекар при всички положения. Вече ти решаваш какво ще правиш после.



Тема Re: гинекологичен проблемнови [re: Pocи]  
Автор fascinating oceanid ()
Публикувано27.07.07 20:36



Споко ако имаш кръвотечение те самите не се натискат изобщо да те преглеждат по този начин и така и така ако е силно почти нищо не могат да видят.



Тема Re: гинекологичен проблем [re: fascinating oceanid]  
Автор Lali (пристрастен)
Публикувано27.07.07 20:50



Щом имаш извънциклично кръвотечение със сигурност ще те прегледат мануално. Прегледът не се прави за да се "види нещо", а за да се напипа нещо.
Освен това ще видят дали шийката на матката е отворена, дали не е проблемът от стените на влагалището.
А ако не искаш да "те бъркат" стой си на село, никой не може насила да те накара да се погрижиш за здравето си.
Кръвоизливи не са нормални, още повече по време на овулация. Откъде знаеш всъщност, че си в овулация? Овулация се доказва само с преглед.

Редактирано от Lali на 27.07.07 20:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.