Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 28.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ерекциянови  
АвторNominandum (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 18:10



Когато пенисът ми е в ерекция, по главичката му се отделя безцветна течност. Въпросът ми е дали тя съдържа сперматозиди? Също така бих желал да знам по какъв начин мога да съм сигурен, че при поставяне на презерватив върху еректиралия пенис, няма опасност тази течност да попадне върху презерватива. Има ли опасност от забременяване, ако тази течност попадне във вагината?



Тема Re: Ерекциянови [re: Nominandum]  
АвторMinandum (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 18:44



Започвай и завършвай акта винаги с орални ласки - това е гаранцията, от която имаш нужда!



Тема Re: Ерекциянови [re: Nominandum]  
Автор luturka (Непоколебима)
Публикувано19.06.07 19:27



Не се притеснявай няма вероятност от забременяване от тази твоя бяла течност при ерекция, която всъщност се нарича семенна течност и се получава при възбуда. Тази семенна течност всъщност е благоприятна, защото помага за по лесно проникаване и момичето също ако е възбудено и се овлажни и вдамата ще изпитате по голямо удоволствие. В противен случай и на тебе ще ти е по сложно с проникаването, а и тя ще изпитва болка. А за презерватива дори кото си го слагаш и да попадне няма нищо лошо даже по добре, защото иначе само с женско овлажняване е по сложно! Успех







Тема Re: Ерекциянови [re: luturka]  
АвторMinan (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 09:47



Нещо обърка термините, май


не е семенна течност (сперма), а се нарича смегма.
Някак си твърдението, че "няма вероятност от забременяване от тази твоя бяла течност при ерекция, която всъщност се нарича семенна течност", звучи нелепо що се отнася до семенна течност.
Иначе за другото съм съгласен.



Тема Re: Ерекциянови [re: Nominandum]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано20.06.07 14:31



Въпросът ми е дали тя съдържа сперматозиди?

Да. Именно затова методът на прекъснатото полово сношение дава такъв голям процент грешка. Опасността от забременяване е малка, но съществува.



Тема Re: Ерекциянови [re: Minan]  
Авторluturka (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 19:15



ами май май сега като се позамислих малко на инерция съм го обяснила, наистина не става дума за семенна течност. Благодаря за корекцията





Тема Re: Ерекциянови [re: Nominandum]  
АвторДokтop (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 01:53



Ама вие сте страшно неграмотни хора бре? Това е булбоуретрална течност(безцветната течност) и няма нищо общо със смегмата, която е смес от епителни клетки и бактерии, която се получава когато човек не се мие, нито пък със семенната течност, която всъщност представлява спермата. Освен това много често се случва в тази булбоуретрална течност да попадне някой заблуден сперматозоид - така че риск от забременяване има винаги когато не се ползва презерватив!!!



Тема Re: Ерекциянови [re: Дokтop]  
АвторMinan (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 09:27



Птич,
прочети за какво става въпрос:

http://en.wikipedia.org/wiki/Smegma

смегмата не се получава, когато не се миеш, а ако не се миеш просто се натрупва и става видима!



П.С.
Винаги съм се чудел дали има лекари тройкаджии?!
Би трябвало да има!..



Тема Re: Ерекциянови [re: Minan]  
АвторMинyвaч (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 10:28



E, не по врат ми по шия. Това не променя факта, че сте полово неграмотни.



Тема Re: Ерекциянови [re: Mинyвaч]  
Авторluturka (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 10:34



Както и не променя факта, че някои доктори са си купили диплома, а пък кой знае дали наистина става дума за някой доктор като се има в предвид, че в интернет пространството всеки може да се представи за какъв ли не. Пък ти като си много сексуално грамотен защо не обясни вярното тогаз, явно титиляра сега се ограмотява и има нужда от съвети




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.