Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 01.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Тема ? след операция на носна преграданови  
Авторлюcи (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 12:36



Оперираха ми счупена навремето носна преграда. В момента имам кошмарни болки. Ако някой има опит, моля да ми каже с какво да ги поуспокоя? И колко време ще продължават?



Тема Re: ? след операция на носна преграданови [re: люcи]  
Автор ha! (ентусиаст)
Публикувано06.06.07 13:33



колко време след операцията?
консултация с опериралия хирург! или с друг



Тема Re: ? след операция на носна преграданови [re: люcи]  
Авторzoo (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 15:27



отиваш при тоя дет те е резал и си го питаш!!!!!



Тема Re: ? след операция на носна преграданови [re: люcи]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 10:34



Кога те оперираха?И защо? пречеше ти да дишаш? хъркаше? правеше възпаления?...Брат ми го оперираха преди години,защото много хъркаше-имаше също крива преграда.Помня,че след операцията беше голяма мъка и доста болезнено.Той си набави болкоуспокояващо със зелена рецепта Valoran или нещо подобно и това го спасяваше.Все пак обади се на оня,дето те е къртил и го питай.Търпение и бързо оправяне!



Тема Re: ? след операция на носна преграда [re: люcи]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано07.06.07 17:14



Kак са те оперирали бе човече?
Мене ме оперираха януари месец по средата, като обаче не ми разбиваха носа, а фино и лекичко ми ремонтираха носа отвътре. После са ми монтирали някво органично платно, което се разтваряло с времето. Отвън ми нямаше абсолютно нищо, изписаха ме на другия ден след операцията. Болка почти нямах (за 1 седмица съм изпил 10-тина хапчета Ацефеин), само че от тампоните в носа се чувствах доста дискомфортно (4-5 дена с пълен с тампони нос не е шега работа)... След като ми махнаха тампоните - всичко беще ОК и не ме боля изобщо.

Къде ти правиха операцията викаш?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.