Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 28.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Чергеланов - познавате ли го?  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 21:00



Здравейте, бих искала да попитам дали някой е чувал това име? Твърдят, че е добър неврохирург и едновремеено с това наследник на Бай Митьо от Златарица. Налага се моя близка да пътува до София от Търновско и ни казаха, че може да даде компетентно мнение за това дали самото пътуване няма да й навреди... Интересува ме дали някой има впечатления от този човек.



Тема Re: Чергеланов - познавате ли го?нови [re: питaщa]  
Автормилka (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 12:41



Ако сте от Търновско, имате много добър неврохирург - д-р Людмил Гецов от Неврохирургията в болницата. Той оперира майка ми, имаха съмнения за тумор в мозъка, но се оказа някаква киста с мозъчен кръвоизлив. Много е добър този доктор.



Тема Re: Чергеланов - познавате ли го?нови [re: питaщa]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 17:01



Познавам го. В Велико Търново му е кабинета на Тракия 1.Имам сериозна дискова херния,която всички твърдяха че няма да се оправи без операция.Получих я като бременна в 5 месец.Отидох при него и той ми намести кръста.По време на раждането обаче получих нова криза.Мислех с лекарства.да не ходя при него.Но толкова станаха зле нещата,че започнах да си влача краката и няма оправяне 2 месеца. Отидох при него и той ми вика:Хубава работа да се мъчиш толкова.Заметна ми крака и веднага облекчение.За седмица се оправих. Така 3 пъти общо ходих и сега от 2 години нямам проблем. Дано да е така за в бъдеще.Мислела съм си ами ако го нямаше.А той е син на този от Златарица.Освен това намества рамене,крака.Виждала съм какво ли не да прави. А в неврологията го викат да намества ако много е зле пациента, иначе е лекар Анестизиолог.Ако не си от града ще ти дам телефона му .Имам го записан някъде



Тема Re: Чергеланов - познавате ли го?нови [re: Mapия]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 11:39



Можеш ли да дадеш телефона на този лекар и да кажеш къде точно се намира улица Тракия.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.