Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 28.09.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: аз се оправих с...нови [re: sexytooo]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 19:37



Само масло от чаено дърво помага-всичко друго е шменди-капели



Тема Re: аз се оправих с...нови [re: sexytooo]  
Автортoти (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 22:27



Това е инфекция, която трудно се повлиява и има голяма вероятност за реинфектиране. Има опасност да се заразят и останалите нокти. Спирт, клотримазол за мазане, могат да лекуват гъбички по кожата, но не и по ноктите. Ако толкова ти е зор да се мажеш с нещо, по-скоро пробвай с Батрафен. И си дезинфектирай обувките, защото инак нищо не правиш.



Тема Re: Гъбички по ноктите на кракатанови [re: koko]  
Авторили (Нерегистриран)
Публикувано25.09.08 15:30



изчетох всички съвети, но моля ви напишете как точно мога да дезинфекцирам обувките си с подръчни средства? благодаря



Тема Re: Гъбички по ноктите на кракатанови [re: или]  
Автортoти (Нерегистриран)
Публикувано25.09.08 16:52



Формалдехид - слагаш всички обувки в един човек и вътре капачка или чашка с разтворен формалдехид (ако е на таблетки или прах). Предполага се, че от изпаренията ще се дезинфекцират обувките. Стоят поне 24 часа. След това на открито на терасата.
Вариант 2, който аз съм предприела - с разни дезинфектанти пръскам директно в обувката. И да се съсипе, краката са ми по-важни. Под дезинфектантни разбирай за стерилизация на медицински инструменти.



Тема Re: Гъбички по ноктите на кракатанови [re: тoти]  
Авторbob (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 18:46



Стига бе, формалдехид. И колко често ще го правиш? Днес го заливаш, утре пак се появили габичките. А обувките и пантофите на семейството? Просто си купете стерилизатора за обувки с УВ светлина и можете да го правите ежедневно за 10 мин. колкото често искате, без каквито и да е усложнения. 100% убива гъбичките и бактериите и може да се ползва за всички домашни обувки и пантофи. Струва 120 лв., ползва се години наред, дори и когато няма гъбичен проблем обезмирисява миеишещи обувки, каквито се намират, особено при мъжете. GSM: 0889431027



Тема Re: Скъпарсконови [re: пeпa]  
АвторK99 (Нерегистриран)
Публикувано21.04.09 07:21



ей ПЕПАААААА, престани да рекламираш МИСТЕРИОЗНИЯ си доктор. Ако е такъв, не би се крил и не би чакал ти да рекламираш възможностите му, защото с такъв некадърен рекламен агент ще умре от глад... Или кажи нещо както му е рвда, или млъкни завинаги........



Тема Re: Гъбички по ноктите на кракатанови [re: пeпa]  
Авторk99 (Нерегистриран)
Публикувано21.04.09 07:31



OВЦА!!! Твоя специалист??? Ти коя си? Кралска особа? Хората тук имат проблем, а ти им пробутваш мистериозен ТВОЙ СПЕЦИАЛИСТ??? не те ли е срам ма....



Тема Цитросепт [re: Tripsy]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано29.04.09 13:21



Батрафена го забрави, не върши работа, виж тука за уникалния Цитросепт,

има и форум, модераторът е лекар-специалист по Цитросепта, аз поне имам доверие на това лекарство и за гъбички на ноктите.

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Тема Re: Гъбички по ноктите на краката [re: Tripsy]  
Автор ForeverForYou ()
Публикувано03.05.09 22:16



Най-ефикасният начин е с капване на няколко капки йод на болния нокът всяка вечер. Сто процента гаранция за успешно излекуване. Неудобството е, че трябва да се ходи със затворени обувки.



Тема Re: Гъбички по ноктите на краката [re: rъбapko]  
Автор ali167 (непознат )
Публикувано26.02.10 16:59



Да споделя и аз с какво боря моите гъби,които са вече почти изчистени.И за това ми помогна една жена.Нокъта на пръста ми беше толкова трагичен,че който не е имал гъби ,той нищо не знае.Та тая същата жена ми направи мехлем,който мажа само вечер.Понеже пръста ми беше много зле, за през деня ми даде една рецепта която ми я направиха в аптеката.От нея се мажа два пъти дневно.Отделно си взех от дрогерията и имуностимулатори да си подсиля организма.И ефекта е налице.За това искам да кажа на всички ,че който се заеме сериозно да си лекува гъбите ,няма начин да не се излекува.Но трябва да бъдете сериозни и постоянни,а не да се намажете няколко пъти и да ви писне и да се откажете.Който иска да се лекува сериозно мога да му дам координати на тази жена ,да ми пише на имейла.Успех на всички




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.