ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 30.10.14 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Добър уролог или андролог  
Автор grozdan (непознат )
Публикувано09.04.07 17:15

Здравейте. Бихте ли ми препоръчали добър уролог или андролог. Аз съм от Бургас, но съм готов да отида и до София, ако лекаря наистина е добър, внимателен е към пациентите си и ще ми помогне.

Тема Re: Добър уролог или андрологнови [re: grozdan]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано09.04.07 17:45

За какъв проблем ти трябва? Може би Милен Кацаров ще ти свърши работа.

В Пловдив имало било добри уролози, които разбират от мъжки стерилитет. Ако искаш, мога да попитам.

Тема Re: Добър уролог или андрологнови [re: little_rabbit]  
Публикувано09.04.07 17:58

Хроничен простатит, аденом на простатата, а в последно време мисля че имам проблеми и с бъбреците, въобще ненапълно диагностицирани опраквания. Притеснявам се а тук ми казват че няма нищо страшно и не трябва да предприемам никакви мерки. Искам да се консултирам с лекар на който мога да имам доверие и ако трябва да направя някакви изследвания.

Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано09.04.07 19:36

Искаш ли да питам за Пловдив?

Определено проблемите ти трябва да се видят от добър специалист. Не бива да се оставят ей така.

Тема Re: Добър уролог или андрологнови [re: little_rabbit]  
Публикувано10.04.07 18:55

Да. Разбира се. Благодаря за вниманието към мен. Аз реших да си направя някои изследвания предварително и получих странни резултати. В събота си направих спермокултура и резултата е отрицателен за N.gonooh, Tr.vaginalis и kandida от микроскопско изследване и посявката не даде бактериален растеж от културелно изследване. Днес си направих спермограма и в резултата има 35 - 40 левкоцита на зрително поле , чести простатни телца ,бактерии. Доколкото знам над 10-15 левкоцита означава че има възпаление, а не откриха бактерии. Пък и аз нямам оплаквания в момента в тази област. В неделя настинах, боли ме гърло и зъб дали е възможно това да даде отражение. Аз се канех да ходя в София и да искам да ми направят изследвания за хламидии, микоплазни и уреаплазми. Тук в Бургас последните две въобще не се правят. Можеш ли да ми дадеш информация и по този въпрос - къде и какъв тест може да се направи?

Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 20:31

Имаш ли в предвид някой доктор в София?
Препоръчали са ти някой?

Тема Re: Добър уролог или андрологнови [re: 123]  
Автор Mese4inka (член)
Публикувано11.04.07 11:52

Мисля, че няма да сгрешиш с Кацаров, както ти е посочила малкото зайче. Ако се съмняваш в резултатите от спермограма-направи втора.

Тема Re: Добър уролог или андрологнови [re: Mese4inka]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 17:37

Как и къде мога да го открия? Къде практикува? Какви пари евентуално ще ми иска за преглед без направление!?

Автор Mese4inka (член)
Публикувано12.04.07 09:31

http://andrologia.hit.bg
20 лв прегед, 30 с ехограф.
Възможно е да има и други добри специалисти в тази област, но мъжът ми е ходил само при него и е доволен.

Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 11:58

Може ли да се разчита, че наистина е добър и си разбира от работата?

Автор Mese4inka (член)
Публикувано12.04.07 15:17

Ние сме доволни. Ако нещо не е от неговата област на знания, ще те насо4и към друг специалст.

Публикувано15.04.07 17:32

Трябва ли предварително записване за преглед. На телефона който е посочен се включва тел. секретар. Аз не съм от София и не искам да се разкарвам напразно. Има ли възможност при да се правят и други изследвания освен ехография?/Чудя си дали да си направя нова спермограма тук или да я направя там ако има възможност/

Автор Mese4inka (член)
Публикувано16.04.07 09:37

Както при почти всеки лекар - в кабинета се извършва само прегледа. Ако се налагат изследвания, ще те изпрати в лаборатория. Задължително е да зи запазиш час, защото напливът при Кацаров е винаги голям и дори да имаш точно фиксиран час може да ти се наложи да изчакаш пред кабинета. Прегледай сайта на ВИТА, в секцията урология, там също преглежда.

Публикувано17.04.07 21:15

Благодаря

Авторcoциaлeн (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 09:45

Като най-добър андролог и основоположник на тази наука в БГ мога да ви препоръчам проф.Димитър Цветков. Телефона му е 0888419032.Всичко хубаво ви желая. Сигурна съм, че ще помогне.

Тема Re: Добър уролог или андрологнови [re: coциaлeн]  
Публикувано19.04.07 19:56

Много ви благодаря

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.