Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 01.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Моля препоръчайте уролог в Софиянови [re: little_rabbit]  
Автор Mese4inka (член)
Публикувано04.05.07 10:46



Не може да няма "обикновени" уролози! :( Един цистит ако им се опре... то какво остава за другото. Просто ми се иска веднъж за винаги да се отърва, че моят гинеколог ми беше предписал антибиотик, но ето на-всеки месец се мъча :(



Тема Re: Моля препоръчайте уролог в Софиянови [re: Mese4inka]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано04.05.07 13:36



Месечинке, уролозите са едни... мъка, просто. Чувала съм от приятел-лекар, че в САЩ е правено изследване и съответно са класирали лекарите по специалности кои са най-умни и кои - най-тъпи. Най-умни естествено, се оказали мозъчни хирурзи и сърдечни хирурзи. А най-тъпи се оказали уролозите.

За циститите: чувала съм за Уростим - това са едни хапченца, в които имаполуубити бактерии и с тях се създава по-добър имунитет за пикочните пътища. Отделно можеш да пиеш повече течности, за да промиваш пикочните пътища и да не даваш на бактериите да се размножават. и никога, по никакъв подов, да не отлагаш, ако ти се пишка. И да пиеш, ох, Валмарк имат едно хубаво хапче на билкова основа с цел дезинфек;ция на пикочните пътища. Уронещо си беше.



Това се сещам. А, и ад се пацзиш от простудяване, особено на краката и кръста.

Сигурно ги знаеш всичките тези неща. Извинявай, ако съм те отегчила.



Тема Re: Моля препоръчайте уролог в Софиянови [re: little_rabbit]  
Автор Mese4inka (член)
Публикувано04.05.07 15:53



Благодаря за подборното инфо! Пия какво ли не, след като ципрофлоксацинът не ми помогна за дълго: Цистон, коса от царевица, мечо грозде, най-съм доволна от вишневите дръжки! :) Вода пия минимум по 2 лв на ден... Такова е положението при мен, имам нужда от специалист, който да помагам и в "по-леки" случаи, какъвто е моят!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.