Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 16.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: БИОПСИЯнови [re: Mese4inka]  
АвторPO3A (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 10:48



Благодаря ви много за мненията..когато човек има нужда от подкрепа-благодаря ,че и за дребни подробности има кой да помогне...така всичко е по-леко..



Тема Re: БИОПСИЯнови [re: PO3A]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 11:51



биопсията не боли, защото се прави с нещо като местна упойка във вид на впръскване на обезболяващ спрей. Може материалът да се даде на две места за изследване. например в Св. София /Тина Киркова/ струва 10 лева изследването.



Тема Re: БИОПСИЯнови [re: Cилвия]  
АвторPO3A (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 13:43



СИЛВИЯ,благодаря и на теб за точната информация...а аз си мислех ,че е доста по-скъпо изследването..



Тема Re: БИОПСИЯнови [re: PO3A]  
Автор Mese4inka (член)
Публикувано04.04.07 14:58



На мен ми взеха 30 лв за биопсията, но беше в частен кабинет.



Тема Re: БИОПСИЯ - Уточнениенови [re: Mese4inka]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 15:25



Уточнявам:
правиха ми биопсия и в частния кабинет струваше около 30 лева, вкл. занасянето му за изследване в ИСУЛ. Но понеже исках /а и гинеколога препоръча/ и паралелно изследване на още едно място, ми отделиха материал и си го занесох с Св. София, където платих 10 лева.
И утре отивам да си взема резултатите от Св. София, така че стискайте палци.



Тема Re: БИОПСИЯ - Уточнениенови [re: Cилвия]  
Автор Mese4inka (член)
Публикувано04.04.07 16:18



Стискаме!



Тема Re: БИОПСИЯ - Уточнениенови [re: Cилвия]  
Авторmi_jo (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 16:25



Стискаме палци, разбира се! Аз не съм от София и не знам тук при нас какво и къде ще ми предложат да ме изследват при биопсията, ако се стигне до там. Тая някакви надежди, че може този път резултата да ми е добър, но ще видим. Искам да попитам и друго: Тези проблеми въобще с разните инфекции и ЧПВ, които предизвикват рак на шийката на матката, само по полов път ли се предават. И как става това: мъжът го предава на жената или какво. Нали е доказано, че този вирус са предава по полов път. И нещо друго да споделя - откакто ми започнаха проблемите с тази цитонамазка, не съм правила секс, а и нямам желание. А съм семейна. Решила съм засега, ако се стигне до секс, да използваме презервативи. Въобще много ме е страх вече от полови контакти. Кажете това нормално ли е ?



Тема Re: БИОПСИЯ - Уточнениенови [re: mi_jo]  
Автор Mese4inka (член)
Публикувано04.04.07 16:51



Тази работа с презерватива е малко след дъжд-качулка. По принцип се твърди, че ЧПВ се предава само по полов път. Това кой кога го е предал е безмислено да се човърка. Може да си го имаш отпреди, а сега имунната ти система да е сдала багажа и да се е проявило ЧПВ-то. Гледай с тази липса на секс да не си съсипеш освен здравето и семейството ;) Ако успееш да приемеш нещата и да продължиш напред - това ще е еднин малък напредък. Успех!



Тема Re: БИОПСИЯ - Уточнениенови [re: Mese4inka]  
Авторmi_jo (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 17:01



Не, не искам да човъркам темата, но става дума за това, че трябва жените да се пазим. А ако всичко е добре, мисля, че нещата ще си дойдат на мястото.:) Само още един въпрос: кога се прибягва до конизация?



Тема Re: БИОПСИЯ - Уточнениенови [re: mi_jo]  
Автор Mese4inka (член)
Публикувано04.04.07 17:06



Това мисля, че само гинекологът може да го прецени. Наличието на ракови клетки при биопсията мисля, че е достатъчен повод... ама по-скоро ще си замълча, да не давам грешна информация




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.