Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 30.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Уши, нос, гърло и аз :)нови  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано07.02.07 13:28



Преди десетина дни ме тресна грипчето-температура и гърлобол. Нямах възможност да се лекувам в домашни условия, та го направих в работни, като един ден си останах в нас и после пак на работа. На третия ден ме заболя дясното ухо. Предписаха ми антибиотик Клацар и капки за уши, но личната ми лекарка не ме прати на уши, нос, гърло

Свалих температурата, мина ми гърлото, остана кашлица, лека хрема и запушено дясно ухо, с което не чувам много добре. Боли при натискане. Пих антибиотик 7 дни.
От вчера имам нова "екстра"-кръв от носа. Толкова зверски потече снощи, че превърнах банята в касапница. Плюех кръв и през устата и имах чувството, че ще се задуша от нея
Това повод за притеснение ли е? Като цяло съм си още болна, дори и след този антибиотик, ама ми беше интересно дали заради това ухо може да тече кръв от носа


Бах тая сигнатура!

Тема Re: Уши, нос, гърло и аз :)нови [re: julkata_]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 14:06



според мен си недоизлекувана и трябва да отидеш на уши ,нос,гърло.антибиотика може би не е най-подходящия-за уши действа добре аугументин например,но не отлагай прегледа



Тема Re: julkata_нови [re: julkata_]  
Авторfirst (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 08:47



Излекувай си настинката и всичко ще отшуми сауната е едно добро начало.





Тема Re: Уши, нос, гърло и аз :)нови [re: ....]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано08.02.07 13:15



Отидох на УНГ. Било усложнение от грипа. Предписа ми Клариназе и Виброцил. Добре, ама цяла нощ не съм спала, сърцето ми тупка много яко, отпаднала съм и не ми се яде нищо. Като гледам по листовката, това са странични ефекти от Клариназето


Да не взема да се гътна? Да го пия ли, да го спирам ли?

Бах тая сигнатура!

Тема Re: Уши, нос, гърло и аз :)нови [re: julkata_]  
Авторfirst (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 16:17



Пий аспирин,остави другите илачи.






Тема Re: Уши, нос, гърло и аз :)нови [re: first]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано08.02.07 16:29





Бах тая сигнатура!

Тема Re: Уши, нос, гърло и аз :)нови [re: julkata_]  
Авторtina (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 20:30



julka, клариназето е противоалергично и има такива странични ефекти, лично аз се чувствах като парцал като го вземах. моята лекаюрка ми предписа зиртек, по-изчистено е.



Тема Re: Уши, нос, гърло и аз :)нови [re: tina]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 22:15



добре-алергия ли имаш,че са ти изписали тези лекарства?как е ухото,кашлица имаш ли.а кръв текла ли ти е пак?



Тема Re: Уши, нос, гърло и аз :)нови [re: ...]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано08.02.07 22:22



Ако въпросът е към мен-да, кашлям още. С ухото още не чувам добре, а кръв вече не тече. Нямам алергия



Бах тая сигнатура!

Тема Re: Уши, нос, гърло и аз :)нови [re: tina]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано08.02.07 22:25



То е направо ужасно това лекарство


Ако и утре съм така ще отида при човека да му кажа, че не мога да го пия това повече

Бах тая сигнатура!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.