Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 01.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема шип в кракътнови  
Авториии (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 16:36



преди 3 години ми откриха шит отначало ме болеше само петата а се и коляното нетърпима е болката вече



Тема Re: шип в кракътнови [re: иии]  
Автор factfinder (непознат)
Публикувано08.12.06 17:08



Източна рецепта за шипове -ако проблема е в шиповете обаче.
Не пречи да се опита .
Счукват се 2-3 скилидки чесън посоляват се със сол и оцет и върху парче от филийка хляб (с размер колкото да покрие петата отдолу на крака ) се намазва чесновата смес . Петите се намазмат предварително с мазен крем, след което хляба с чесънчето отгоре се лепва върху петите и на двата крака , после найлон , кърпа и чорапче и така се спи , на сутринта се маха и така 10 нощи. Повтаря се след 6м.Мед сестрата, която ми я препоръча каза ,че така се спасявала от болките в кръста от шипове.Действието е че където и да се намират по тялото шиповете връхчетата им се топят и се наместват, така че да не са болезнени.
Възможно е проблемното место за кратко да заболи или да се затопли.



Тема Re: шип в кракътнови [re: factfinder]  
Авториии (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 17:46



благодаря ще пробам



Тема Re: шип в кракътнови [re: factfinder]  
Автор........ (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 11:01



Павел баня е за такива работи



Тема Re: шип в кракът [re: иии]  
Авторfirst (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 08:41



Разместени стави на крака като си почнал от глезена,плюс системно претоварване.Ако продължаваш в тоя дух ще те заболи и другият крак.





Тема Re: шип в кракътнови [re: first]  
Автор-,, (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 23:35



сернистите минерални води също са добри.



Тема Re: шип в кракътнови [re: иии]  
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 10:22



резенче лимон поръсено със сода бикарбонат - слага се вечер на петата
и спиш с него, след две-три вечери болката отшумява, аз лично не съм пробвала, но на майка ми помогна... опитай, поне ако не ти помогне, няма да ти навреди.... но може пък да помогне.....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.