Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 29.09.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: akne na 30?нови [re: Sesilia]  
Авторbdf (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 02:18



Акнето се среща и на 40 ! Понеже не е живото-застрашаващо личните лекари не му обръщат внимание. Най - много да предпишат антибиотичен мехлем от когото няма ефект. Най - добре е да посетите лекар дерматолог или козметик . Много важно е да разкажете какви лекарства и кремове сте ползвали , как сте ги ползвали и какъв е бил ефекта, така ще си спестите някое безполезно за вас лекарство. Избягвайте антибиотици на всяка цена , освен ако нямате висока степен на акне с много пъпки и с гнойна инфекция на пъпките Процедурите при козметик включват пилинг и почистване на засегнатите участъци и постепенно новите пъпки ще намалеят и лицето ви ще свикне да е без пъпки. Ако не сте ходили на лекар козметик е задължително да отидете .



Тема Re: akne na 30?нови [re: Sesilia]  
Авторamgul (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 12:04



пробвай, ама все пак след съвет с лекар, препарата Акне Аут, но той има две разновидност, аз тествах Актив версията. Другата е като лосион за ежедневно почистване, но Актив е мнооо добро! Мисля че ми го предписаха сутри и вечер да ги мажа за определено време, беше отдавна не си спомням ясно, но знам че бързо ми мина.
аз също имах късно акне, а сега са само отделни малки пъпчици понякога. Успех!



Тема Re: akne na 30?нови [re: bdf]  
АвторSeseilia (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 15:28



blagodarja za otgovora! ima li razlika mezdu lekar-kozmetik i kozmetik? Za6toto az hodja na kozmetik, koito mi po4istva komedonite vednuz mese4no i po vednuz v sedmizata mi pravi 10-min prozedura s tok (ne darsonval, a edna druga). No pupkite koito mi izlizat po lizeto sa na periodi i 4estno kazano ne vizdam osobena vruzka s kozmeti4nite prozeduri.





Тема Re: akne na 30?нови [re: amgul]  
АвторSesilia (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 15:30



blagodarja za suveta. No mislja 4e ve4e sum go probvala Akne Aut i za suzalenie i s nego be6e vremenen efekta. Tova koeto sum si go mazala e ne6to kato bjal spirt s malki beli granuli vutre-su6toto li e?





Тема Re: akne na 30?нови [re: Sesilia]  
Авторamgul (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 15:43



ami ne e s beli granuli, mislia che si e prosto prozrachna technost, no mirishe gadno





Тема Re: akne na 30?нови [re: amgul]  
АвторSesilia (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 16:00



Mersi, 6te go potursia v aptekite, da vidia ne6to razli4no li e. A ti muz li si ili zena? Pitam za6toto muzete se iz4istvat i blagodarenie na ezednevnoto brusnene, koeto si e edin hubav piling :)



Тема Re: akne na 30?нови [re: Sesilia]  
Авторann (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 10:15



Според мен, на тази възраст и ако нямаш стафилококи, акнето се дължи на хормонален дисбаланс. При мен приемът на противозачатъчни намалява омазняването и състоянието на кожата се подобрява, но спра ли ги пак почва старата история. Пъпките успявам да ги овладявам горе-долу със Зинерит или Далацин Т, антибиотични лосиончета са, но поне ги прилагаш външно. Иначе предполагам си наясно с нуждата от подходяща козметика, постоянно почистване и периодично ексфолииране на кожата. Вътрешно прием на бирена мая и едни хапчета "Пурим" (на билкова основа са).

Успех в борбата с гадното акне!



Тема Re: akne na 30?нови [re: Sesilia]  
Авторamgul (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 10:42



hahahahaaha iznenada me s toia vupros - spoko, jena sum:-)



Тема Re: akne na 30?нови [re: amgul]  
АвторSesilia (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 16:48





ami ne e li taka? brat mi se iz4isti o6te predi godini, a az................................





Тема Re: akne na 30?нови [re: ann]  
АвторSesilia (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 16:59



Blagodarja za mnenieto.
potvurzdava6 dumite mi, 4e vsi4ko e s vremenen efekt (kato protivoza4atu4nite-dokato gi pie6). Vupreki 4e tehnia efekt maj e naj-zadovolitelen ot vsi4ki ostanali metodi. Znam za vsi4ki ne6ta- miene, higiena i t. n., no misulta mi be6e 4e pri men problema e njakakuv vutre6en. Za6toto njama zna4enie kolko dobre poddurzam higienata si.... te sa prosto na momenti, kato po4nat da izlizat sa po njakolko, navsjakude po lizeto (bez 4eloto i nosa) i sa edni debeli, bolezneni golemi 4eveni podutini, i tova okolo sedmiza, dokato nakraja izbie njakakvo miniaturno gnoino vruh4e. Sled tova o6te okolo 2-3 sedmizi sedi tazi podutina i zapo4va mnogo BAAAVNO da se skriva :(
Ne preuveli4avam-imam pupki na po njakolko sedmizi i ne minavat :(
Kozata ve4e mi e tolkova izto6tena 4e edva se spravja s tezi gadove, a az ne znam kak da i pomogna.............. :(


Зинерит или Далацин Т ne znam kakvi sa i 6te se pozainteresuvam. Birena maja sum pila i to dosta dulgo, no ni6to....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.