Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 25.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема :)))нови [re: aз]  
Автор vyprosche ()
Публикувано24.09.06 20:41




Успех! След няколко месеца да тичкаш!



Тема Re: Горна баня - Ортопедиянови [re: Mилa]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 06:03



Днес трябва да закупим ставата.Намерихме някъкъв телефон,но сигурно има и на други фирми.Ако знаете адреси,моля да помоснете!



Тема Re: Горна баня - Ортопедиянови [re: Mилa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 12:43



На нас ни казаха, че само трябва да преведем парите по банков път-ставата я получаваме от поликлиниката.



Тема Re: :)))нови [re: vyprosche]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 12:49



Благодаря ти мила!Късмет и на теб!
А относно д-р Иванов-веднага се опитах да проуча въпроса.Оказа се, че той е основателя на ортопедията в Ст.Загора, но вече бил пенсионер и не работел, а май вече живеел в София.





Тема Re: Горна баня - Ортопедиянови [re: Mилa]  
Автор vyprosche ()
Публикувано25.09.06 15:20



И аз знам, че само се превеждат по банков път парите и нямаме грижа за ставата.
Ортопеда, който ще оперира трябва да ви каже и да ви посъветва какъв вид протеза да закупите. Те знаят най-добре кои производители какво предлагат и кое е най- подходящо и добро за всеки един пациент по отделно. Това е нещо доста специфично .



Тема Re: :)))нови [re: aз]  
Автор vyprosche ()
Публикувано25.09.06 15:26



Аз оставам тук във Варна - при доц.Бошнаков се записах.



Тема Re: Горна баня - Ортопедиянови [re: Mилa]  
Автор snow9flake (непознат )
Публикувано27.07.11 18:24



Здравейте! Искам да изкажа благодарността и уважението си към проф. Танчев от клиниката в Горна баня. Баща ми има много сериозни проблеми, тъй като целия е схванат и не почти не може да се движи. Закараха го в V градска болница със страхотни болки от бърза помощ (пропуснах да отбележа, че лекаря от бърза помощ не пожела да го свали до линейката- не било негова работа и едва след като ми поискаха пари, се съгласиха) и там въпреки че беше в много тежко състояние, прецениха, че не бил за болнично лечение и го върха обратно в къщи, заявявайки, че проблема е за ортопед, а не за невролог. Записахме час при проф. Танчев, тъй като имаше съмнение за възпаление на тазобедрената става. Той излезе от операция и въпреки това го прегледа и веднага прецени къде е проблема и че изобщо не е за ортопед, а за невролог. Не поиска нито лев за преглед. Затова наистина сме му много благодарни- за професионалното отношение и за вниманието. Повярвайте ми търси и други много добри професори, но при тях отношението беше много по-различно.



Тема Re: Горна баня - Ортопедиянови [re: vyprosche]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано21.08.11 14:21



Някой да сподели по-пресни впечатления?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.