Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:34 23.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Д-р Иванка Димитрова лекува псориазис ?нови [re: ...]  
Автор Eжko_ (_бодлидрешко)
Публикувано20.07.06 16:00



Благодаря за отговора и вниманието,

Пропрочетох някои неща из клубовете - натъкнах се на един излекуван при нея, което му коствало около 2000 лв. и мисля 2-тнри месеца. Докато друг свидетелстваше, че "потрошил" няколко хиляди долара (по 100 долара на 10-на дена) в продължение на година и половина, и получил съвсем леко подобрение. Не знам каква е истината, но засега ще се въдържа он(т каквото и да било и няма да й казвам нищо за тази докторка. Всъщност, не съм сигурен дали не знае за нея, понеже тя се интересува доста по-вече от мен - нали тя е болната, просто тази болест е обсебила по-голямата част от съзнателният й живот - беше дете, когато заболя.

Виж, за "Селсиум блу" ще й кажа - може и да не е чувала за него. Ще разбера, когато се видим.

Желая всяко добро




Господ е мое упование

Тема Re: Д-р Иванка Димитрова лекува псориазис ?нови [re: jull]  
Автор Eжko_ (_бодлидрешко)
Публикувано20.07.06 16:03



Благодаря Ви за отзивчивостта, но може ли първом да ми кажете за опита от тези рецепти.

П.П. Срещнах някои Ваши постинги из форумите.




Господ е мое упование

Тема Re: Алое Прополиснови [re: Eжko_]  
Автор elmax™ (Яна-19.04.04)
Публикувано25.08.06 16:52



ЗДравейте на всички!
преди време бях пускала тема за псориазиса и искам да ви разкажа, как постигнах много добри резултати в тази насока. След раждането на второто ми дете, ми се появи изключително много псориазис по тялото, по гърба и по ръцете. Това беше миналото лято. Една дистрибуторка на Forever Living Products ми препоръча крема с Алое и прополис и гела от алое, който се пие, и имах голямо подобрение. Кожата не се дразни от крема и и влияе много добре. Скъпо е, но само с това ги поддържам в прилично състояние.




Тема Re: Д-р Иванка Димитрова лекува псориазис ?нови [re: jull]  
Авторeли1 (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 22:04



И аз имам парапсориазис от 33 години.Преди около 11 години ходих при д-р Димитрова/кабинета и беше в кв."Лозенец"/.Тя ме препрати при гинеколог и там започна едно рекетиране,което изтраях до 4-то посещение.Аз съм от провинцията и трябваше всяка седмица да пътувам за 5-минутен преглед на които да ми се обяснява да дойда пак следващия път и тогава ще ми кажат какво ми има.На опашката пред кабинета срещнах и други препратени от д-р Димитрова.Махнах с ръка и преминах прегледи във Военномедицинска академия.Нямах никакви геникологични проблеми,парапсориазиса продължих да го лекувам с мазила и сега от няколко години нямам плаки/не смятам че съм излекувана просто смятам че съм в застой/.Но аз лично бях дълбоко възмутена от подхода на д-р Димитрова, за първи път се сблъсквах с лекарски рекет!/препращане от лекар на лекар/



Тема Lekuvah se pri Dimitrovaнови [re: Eжko_]  
АвторSpodelen_opit (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 20:17



Здравей Ежко, лекувала съм се при доктор Димитрова, около година и половина. Първо с инжекциите, след това с лекарства, които ми изписваше.Спазвах диета. Не се подобрих. Помага ми лечебното гладуване на др.Емилова, и PUVA терапия. С тази терапия вече три години живея като нормален човек. Лечението е поддържащо - петната се скриват до следваща ремисия, и не е скъпо.



Тема Re: Lekuvah se pri Dimitrovaнови [re: Spodelen_opit]  
Авторwili (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 21:00



Пиши ако обичаш нещо за PUVA терапията.



Тема Re: Lekuvah se pri Dimitrovaнови [re: wili]  
Авторspodelen_opit (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 23:20



puva терапия - това е терапия със определена дължина на UVB лъчи.Т ова са изолирани лъчи с определена дължина и концентрация. На мен ми помага много. Бях покрита с големи дълбоки плаки, но вече трета година си я правя и ме поддържа в добро състояние. Петната ми почти изчезват, само тук там остава някое малко петно. И когато започнат пак да се появяват отново си я правя. Има други болни при които изчезват напълно - но те имат по малко петна. Правя си я всяка зима. Самата терапия представлява влизане в голама кабина. Преди това взимам лекарства - няма ги в България, но мога да намеря за който иска. Не са скъпи. Те стимулират абсорбацията на лъчите. Ако имаш въпроси ми пиши на LGK@mbox.contact.bg .Мисля, че в България се правят на три места.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.