Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 17.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема S kakvo ot aptekata mojesh da se nadrusash?нови  
Автор HAPKOMAH (непознат )
Публикувано05.07.06 14:09



S kakvo ot aptekata mojesh da se nadrusash (bez zelena recepta)



Тема Re: S kakvo ot aptekata mojesh da se nadrusash?нови [re: HAPKOMAH]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано05.07.06 14:16



За без зелена рецепта пробвай с някое менте от бакалията.





Тема Re: S kakvo ot aptekata mojesh da se nadrusash?нови [re: _snowqueen_]  
Автор bimbaaa (редовна)
Публикувано05.07.06 17:31



Със спирт!!!

Това е Минке положението!!!



Тема Re: S kakvo ot aptekata mojesh da se nadrusash?нови [re: bimbaaa]  
АвторHAPKOMAH (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 18:09



mrazq alkohola!



Тема Re: S kakvo ot aptekata mojesh da se nadrusash?нови [re: HAPKOMAH]  
Автор bimbaaa (редовна)
Публикувано05.07.06 18:59



Много си капризен - пробвай с отвара от лайка!!!

Това е Минке положението!!!



Тема Re: S kakvo ot aptekata mojesh da se nadrusash?нови [re: HAPKOMAH]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано05.07.06 19:07



Що бе, нали е с "лечебна" цел, ще се напънеш малко!

Затваряш очи, запушваш нос и гълташ. Ако се справиш на екс, ефектът ще още по-добър. Може и бели мишки да видиш, ама нали това е целта.





Тема Re: S kakvo ot aptekata mojesh da se nadrusash? [re: HAPKOMAH]  
Авторtiger_tulip (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 21:58



Мразиш алкохола... хм, явно си въздържател и поклонник на здравословния начин на живот?



Впрочем, да не ти хрумне да опитваш с чист спирт, това е само за вицовете, иначе причинява тежко изгаряне на лигавиците, ако се приеме вътрешно. Момичетата те бъзикат, разбира се.

Аз ти препоръчвам да се надрусаш с голямо количество черен шоколад или с какао забъркано с мед и орехи. Не се шегувам. Мен поне това порядъчно ме дрогира и ми помага много когато ми е криво (за щастие не особено често). Само натурален шоколад, поне 60% - 70% върши работа, млечния въобще не го поглеждай. Сигурно сам знаеш, че дрогата трябва чиста ;) Е, не е от аптеката наистина, но се надявам, че и бакалията не ти е по-далече..



Тема Re: S kakvo ot aptekata mojesh da se nadrusash?нови [re: tiger_tulip]  
АвторHAPKOMAH (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 00:22



10x za otgovorite na vsi4ki. tova za dulbokoto poemane na vuzduh sum go probval.dori sum 4el 4e vseki moje da se nadrusa sam v kushti kato zastane nadolo s glavata 10 min. za 6okolada e vqrno o6te pove4e liubimiq mi naturalen . malko e kalori4en, no za zakuska "na gladno" hvashta gadno :) a sus spirta znam 4e e 6ega vse pak se smqtam za po-visoko ot srednoto obshtointelektualno ravnishte na masata(ne kuhnenskata). 4i4o mi oba4e go pie, s 3 kakpi voda na litur :P zapitvankata mi oba4e se oburna na shega .. realno govoreh za neshto kato gerodorm. 2 hap4enca sa ravni na polovin kilo vodka . samo 4e gi nqma agresivnite izblici i est ne si spomnqsh kakvo si pravil. tui kato e prispivatelno se vzima ve4er. lqgash si nakraq i nishto ne si spomnqsh kade si bil:) skoro 6te se pristrasha da glutna 3 takiva. da vidim kakvi efekti shte vkara :P loshoto e 4e mojesh da se pristrastish i takiva manii.tova se vodi trankvilant i e bez recepta. s 1 hap4ence efekta prili4a na zopiclon ,a s 2 ve4e se otsi4ash maksimalno,no me e strah da go pravq 4esto za6toto se oglupqva ot takiva neshta,a az vse pak iskam da sledvam,ama e qko zaradi experience. a i nqkade bqh 4el 4e dokato si mlad mojesh da probvash vsi4ko da eksperimentirash po vsqkakav na4in.



Тема Re: S kakvo ot aptekata mojesh da se nadrusash?нови [re: HAPKOMAH]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано06.07.06 01:22



Е, това за експериментите ако си го чел някъде, е било по-голям майтап от нашите......... Ама като гледам как си подхванал лекарствата, скоро сам ще се убедиш в това...........



Тема Re: S kakvo ot aptekata mojesh da se nadrusash?нови [re: HAPKOMAH]  
Автор bimbaaa (редовна)
Публикувано06.07.06 08:47



"vse pak se smqtam za po-visoko ot srednoto obshtointelektualno ravnishte na masata(ne kuhnenskata)" И защо тогава си вредиш по този нелеп начин - има един куп неща, които са далеч по - приятни и полезни, които може би не си опитал!!! Защо точно по този начин трябва да опознаваш света!!! Ама страшно ми е чудно.Всяка една такава постъпка може след време да ти навлече страшни неприятности.Отиди почети малко в клуб на раково болните и помисли за своето тяло и психика и тогава действай.
Извинявам се, че така лошо намесвам съседния клуб!!!

Това е Минке положението!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.