Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 01.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема чести позиви за уриниране  
Автормapтин (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 19:26



Здравейте,
В последните няколко дни имам чести, почти постоянни позиви за уриниране, а като отида в тоалетната отделям минимално количество урина. След малко усещането се връща. Нещо съм настинал тия дни и предполагах, че може да е от това, но реших все пак да попитам по-запознатите.
Пия парацетамол и витамини за настинката..
Според вас има ли нужда да ходя на лекар заради гореспоменатия проблем.
Благодаря предварително.



Тема Re: чести позиви за уринираненови [re: мapтин]  
Автормapтин (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 08:15



Забравих да спомена, че имам и повишена температура.. ако това има значение.
Благодаря предварително.



Тема Re: чести позиви за уринираненови [re: мapтин]  
АвторSilvi (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 09:44



Мартине, в друга подобна тема писах, че това вероятно е цистит вследствие настинката ти. Най-ефикасното средство, което съм чувала е Нутримакс на "Вижън". Той съдържа мечо грозде, витамини, други ценни билки. Ефикасно е поради замразените при -196 градуса билки. Разпространява с ес дистрибутори; ако не познаваш такива, пиши, ще ти свържа с някой. Ще ти помогне за 5-6 дни. silviad@abv.bg



Тема Re: чести позиви за уринираненови [re: Silvi]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 09:56



Ako e cistit CISTON-na bilkova osnova e tibetski bilki.Pie se pone 6 meseca.Az taka se izlekuvah,no trqbva da si siguren,4e e cistit.Ina4e kato cqlo tova leksrtvo deistva na piko4nite pati6ta,4isti i moje i profilakti4no da se vzima.Az ne sam dovolna ot Visans,izkustevno skapi produkti!Za6to ne si napravi6 edno izsledvanie na urina,moje da e i nqkakvi pesa4inki ili drugo?



Тема Re: чести позиви за уринираненови [re: Az]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 10:01



А къде се продава Цистон-а и колко струва?



Тема Re: чести позиви за уринираненови [re: мapтин]  
Автормapтин (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 11:25



Здравейте отново.
Благодаря за препоръките. За съжаление не живея в България и не съм сигурен, че тук ще открия гореспоменатите продукти.
Изчетох доста страници в търсене на подобни симптоми на моите.. Мислите ли, че е възможно да е простатит?
Аз съм на 25 години, а в статиите пишеше, че се проявява при мъже над 30 год.
Благодаря ви.



Тема Re: чести позиви за уринираненови [re: мapтин]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано03.06.06 13:52



Отиди на лекар. Уролог ще свърши работа. Не си поставяй сам диагнозите.

Успех!



Тема Re: чести позиви за уринираненови [re: little_rabbit]  
Автормapтин (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 13:59



Да ще отида със сигурност на лекар, но просто исках първо да се посъветвам към какъв лекар да се насоча.
Благодаря.



Тема помогнете!-същото при детенови [re: мapтин]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 14:59



Синът ми е на осем години, в понеделник заминава на зелено училище, а от вчера има същите симптоми,той е без температура и е в добро общо състояние.Започнах да давам бисептол , след консултация по телефона с лекар.Ако някой може да даде съвет за чай или нещо друго подходящо за тази възраст, защото имаме един ден и половина за лекуване!?



Тема Re: помогнете!-същото при детенови [re: KП]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано03.06.06 22:22



Непременно ли трябва да ходи? Детенце е, не ти ли е криво да го пратиш болно? Джипито какво мисли по въпроса? Според мен трябва да си го излекуваш в къщи, вместо да го пращаш на зеленото училище.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.