Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 24.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема bolki v stavite  
Автор mar4elamp (непознат )
Публикувано18.05.06 08:33



Zdraveite
Imam nujda ot pomo6t.Ot 2-3 dni use6tam revmati4ni bolki po tqlototo,v karakata i racete.
Vazmojno li e ot spiraneto n acigarite tqloto mi da use6ta nikotinov glad?
blagodarq predvaritelno za Vashata pomo6t.



Тема Re: bolki v staviteнови [re: mar4elamp]  
Автор mustang GT (auto tuner)
Публикувано19.05.06 15:59



da ti kaja mai ima nqkakav grip, men sashto ot vreme na vreme me bolqt stavite i babrecite mi sedat iztrapnali



Тема Re: bolki v staviteнови [re: mustang GT]  
Автор mar4elamp (непознат )
Публикувано20.05.06 11:19



blagodarq,dano ne e ne6to seriozno.
Az mai ve4e zapo4vam da izperkvam i a si vnu6avam.Moje da e ot nastink aili na nervn apo4va,tezi dni prejivqx golqmo naprejenie i pritesnenie pokrai bolestta na moi mnogo blizak 4ovek.ne spq,ne mi se qde,izob6to stres golqm.
Aко някои им амнение по жапроса,6те сам много благодарна да го споделите с мен.



Тема Re: bolki v staviteнови [re: mar4elamp]  
Автор mustang GT (auto tuner)
Публикувано20.05.06 12:43



ne se pritesnqvai az sushto prejivqh golqm stres i neqdoh i nespah i mi se poqviha tezi neshta, no sled vreme pochnah da se vaztanovqvam, hapvam poveche sirene (kalcii), vitamini i minerali i se chustvam dobre, no psihicheski oshte mi e malko podtisnato



Тема Re: bolki v staviteнови [re: mar4elamp]  
Авторsi (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 15:00



ne zvu4i da e ne6to seriozno. po-skoro vremenno nerazpolozenie. ako si se obezdvizil/a vzemi merki, dvizenieto e nai-vazno za natrupvaneto na kalzii v organizma. kolkoto i mljako i sirene da jade6-ne se li dvizi6 organizma ti ne moze da go usvoi. zatova na malkite deza im se spira vitamin D kogato prohodjat aktivno, predi tova toi pomaga na usvoiavaneto na kalzia vmesto dvizenieto
uspeh



Тема Re: bolki v staviteнови [re: mar4elamp]  
Авторsi (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 15:06



zabravih da kaza - ne gi po4vai pak zigarite, 6tom si gi sprial/a ne se vru6tai nazad. poviarvai i niama da suzaliava6. problemi sus zdraveto sa idealnoto opravdanie pak da gi po4ne6, ama ne si zasluzava. no sum sigurna 4e ne ot tova te boliat stavite.
az ne pu6a ve4e 4 ili 5 godini (ne pomnia) i se 4uvstvam mnogo po-dobre otpredi kogato pu6eh. kusmet



Тема Re: bolki v staviteнови [re: si]  
Автор mar4elamp (непознат )
Публикувано20.05.06 17:30



Blagodarq mnogo za otgovora.Imam nujda ot po-vedri ne6ta da 4uvam.Mnogo mi doide tezi dni.dano naistina e samo na nervna po4va.Kupix si tableti omega 3 da pia i biren amaq.Blagodarq otnovo,pomaga6 mi mnogo,a za cigarite i duma da ne stava



Тема Re: bolki v staviteнови [re: si]  
Автор mar4elamp (непознат )
Публикувано20.05.06 17:42



Dali vse pak da n eida na nevrolog,no kakvo da mu obqsnq,6te m evzeme za kuku.Az nqmam to4no opredeleno mqsto,tu v kraka,tu racete m enabolqvat,i to po-skoroe kato sxva6tane,to prastite na racte i az neznam



Тема Re: bolki v staviteнови [re: mar4elamp]  
АвторCиcи (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 22:28



Пробвай да пишеш на кирилица. Не пуши повече, че след време ще се оплакваш от още няколко неща. Не виждам смисъл да ходиш на невролог. Пий добавки, но не първата, която ти попадне. На пазара е пълно с разни добавки, но трябва да можеш да се ориентираш - кое как е направено, кое е менте, кое е истинско...За да не пиша имена на фирми във форума, прати ми Е-мейла си, или пиши на моя - silviad@abv.bg. Добавките са важни и за да не те увреди стреса, който имаш, а на близкия ти какво му е?



Тема Re: bolki v staviteнови [re: mar4elamp]  
Авторiscream (Нерегистриран)
Публикувано21.05.06 21:01



И аз спрях цигарите преди 3 месеца. Освен че оттогава напълнях с 8 кг, и на мен също от около 2 месеца ми се появиха болки в ставите на китките и стъпалата. Тъй като пуших близо 30 г. по 20-40 цигари и ги спрях изведнъж, смятах че организмът ми има нужда от по-дълго време за постигане на равновесие. Но сега започвам да се притеснявам сериозно: намалила съм значително храната, а не спирам да дебелея; ставите ме болят нощно време и се подуват, не вървят към подобрение, а напротив. Какво става с мен ? Моля, дайте идея и съвет!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.