Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 30.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ne misli za takiva neshtaнови [re: Oтчaянa]  
Автор Meila (непознат )
Публикувано10.07.06 12:43



Mnogo mi stava my4no,4e 4eta takiva neshta...Ot4aqna -opitvam se da te razbera,no dali naistina osyznavash,4e tebe ve4e nqma da te ima,ako se samoubiesh?nqma prosto da iz4eznesh za moment i kogato otmine loshiq period pak da se sybudish...ne znam i ne razbiram zashto takiva misli minavat prez glavata ti!Eto az naprimer stradam ot trevojno razstroistvo suma ti vreme-ne moga da pytuvam,da se zabavlqvam i da rabotq normalno,na momenti nikoi i nishto ne me interesuva,nishto ne moje da me zaradva.no me e strax ot smyrtta-tova,koeto ti si mislela da napravish e grqx naistina!Iz4etox vsi4ki mneniq tyk i sym syglasna,4e izxod trqbva da ima!zashto naistina ne probvash da si rodish detence?To shte otneme cqloto ti vreme i v grijite po nego edva li shte se setish za takova neshto!I vse nqkoi shte ima nujda ot tebe na toq svqt de!misli za drugite,vij samo tuka kolko nepoznati xora se opitvat da ti pomognat s kakvoto mogat?aide kuraj!Ako ne mojesh sama da se spravish,pomogni si s lekarstva,po-dobre s tqx,kolkoto i da sa vredni,otkolkoto taka!



Тема Хей момиченови [re: Meila]  
АвторAнoнимka (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 17:28



Хей, момиче, къде се изгуби? Обади се как си и вземи, че полсушай съвета за лекар-хомеопат. Помага!



Тема Re: Мисля за самоубийство-нормално е!нови [re: Oтчaянa]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 07:50





Между толкова много тъпи хора, задници и цици,за какво да мидлиш?
Не, по добре се засмей!
Ето ви нещо , в съзвучие с темата!
Да имаш гъз, не е случайно, цици също!
Сабя също!
Слави Трифонов раздаваше саби, но ....едва ли се е замислял

Какво нещо е сабята, ако не оръжие за убийство, използувано от глупави хора, за да убиват глупави хора?
Глупавите хора имат не само саби!
Глупавите хора имат глупост и то в изобилие!
Освен това имат задници и цици, които напълно ги характеризират като гулпави хора, помислете сами!
Какво можеш да направиш със сабя, срещу ядрено оръжие или срещу някой който е по умен и има компютър?
Наличието на Ум изключва сабята, а сабята изключва ума!
Ненасилието изключва сабята а сабята изключва ненасилието!
Наличието на гъз и цици, обесмисля наличието на ум и обратното!
Това е висока топка за тези ,които се хвалят с неща, които самите те не са постигнали и никога няма да постигнат!
Те най често или си бъркат в носа и правят пиленца или си бъркат на друго място,както виждате на снимката:


Ето един ограничен мироглед, който е ограничен:

А тази тук има малко повече цици от колкото може да носи и се мъчи:

Та като пишем за липсата на ум,за наличието на цици и гъзове, дали умът ще стане повече или по малко?




Муле- всеки демонстрита същността си!
А ти?Какво демонстрираш?

И кво от това?



Тема Re: Мисля за самоубийствонови [re: лили]  
АвторMarto (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 23:15



Лили много си права прочетох няколко неща там и ми стана лошо. Тази болест е баси ужаса. Наистина има хора които се борят за още няколко дена живот, така че тука спрете да ревете колко сте зле !



Тема Re: Мисля за самоубийствонови [re: Oтчaянa]  
Авторed (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 11:01



А с какви медикаменти,които се продават без рецепта в аптеките е възможно човек по-безболезнено да се самоубие в какви дози и комбинации?



Тема Re: Мисля за самоубийствонови [re: ed]  
Авторaз,ken (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 19:20



Запазете Живота си-длъжни сте да издържите на натиска.
САМОУБИЙСТВОТО Е ГРЯХ,който няма да бъде простен(според мен).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.