Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 03.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: След конизациянови [re: lily]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 10:00



Лили, къде ти направиха това изследване. На мен ми казаха, че се прави съмо във вирусологията (някъде към затвора се намирала) и струва 100 лв., но доколкото разбрах с него се определя кой щамове имаш, а не се търсят някои специални.
Мерси!



Тема Re: След конизациянови [re: Ивa]  
Авторlily (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 14:02



Струва 39,20 лв. - Лаборатория Геника, тел. 9542868.
Но трябва лекар да ти вземе цервикален секрет.
Успех!



Тема Re: След конизациянови [re: ester]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 11:41



Благодаря ти за отговора,нямах достъп до нет и затова едва сега отговарям,ако не те затруднявам,напиши ми някакви координати.



Тема Re: След конизациянови [re: Ивa]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 12:32



Привет,пак съм аз,ще съм благодарна за някакви координати на добри специалисти,по възможност онкогинеколози,също искам да питам ако някоя от вас е пила Изопринозин-по каква схема и какъв е приемът му за профилактика,понеже ми се иска да си взема,но лекарката ми каза,че нямало нужда и смисъл,но аз не мисля така-навсякъде го описват като мощен имуностимулатор.Моля,ако някоя от вас ги е пила,да ми напише примерна схема и колко време го е приемала ,поздрави!



Тема Re: изопринозимнови [re: Лeнa]  
Авторaнди (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 13:15



Здрасти Лена,
аз в момента пия Изопринозин, аз го пия заради еден херпес застер, с който се сдобих на челото на морето, не знам дали след тази конизация ми е настъпил срив на имунната система,или морето ни е прекалено мръсно, но факта е, че досега никога не ми излизал херпес през живота ми , и то с моя късмет от най-лошите, 2седмица го лекувах бях с огромни отоци по главата, все едно са ме били, но както и да е малко се отклоних от темата за Изопринозина, посетих двама дерматолози, който ми прероръчаха щом спра да пия лекарствата за херпеса, веднага да почвам да пия Изопринозим в големи количества, за да не ме повтори, при мен схемата е 7 дена по 10хапчета на ден след 20 дена се повтаря схемата! Аз от опаковката на изопринозима видях че лекува Папилома Вируса! Дозата, която аз взимам ми казаха че е нещо като ваксина и веднаж в годината трябва да се прави този курс на лечение за да няма повторение! Лошото е че е доста скъпичко за 7 дена струва около 58лв.! Надявам се поне маничко да съм ти била от полза!Ако те интересува още нещо питай!

Р.SМисля другата седмица да отида на контролен преглед-първия след конизацията, ще избързам малко- само 2 месеца са минали, но искам да знам какво се случва!





Тема Re: изопринозимнови [re: aнди]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 13:34



Хей,Анди,тъкмо се питах къде се изгуби,радвам се,че си пак на хоризонта:)Съжалявам че не си могла да си изкараш една пълноценна почивка с тази неприятност,но дано всичко бързо да отшуми!А относно прегледа-понеже и аз мисля след няколко седмици да ида,макар наистина да е рано,но и на мен ми се иска да видя как се развиват нещата,а и с тея гъбички-пия сега едни лактобацили,но ми се искаше и нешо по-силно като Изопринозина,който наистина потиска и папилома вируса,та затова оше повече искам да опитам и с него,но гледам че при всеки случай се постъпва индивидуално-някои го пият по 2 пъти по 3 месеца,други по седмица и затова се питах дали има някаква листовка,където да е описан именно профилактичен прием или специално ,когато има наличие на папилома инфекция?Благодаря ти за отговора и да държиш в течение са резултатите,вярвам че ще са добри!:)П.С.понеже сега си търся и аз добър специалист за преглед,ти можеш ли да ми препоръчаш някой,понеже сме с идентични проблеми?Предварително ти благодаря



Тема Re: изопринозиннови [re: Лeнa]  
Авторaнди (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 13:53



За съжаление на опаковката няма схеми, единственото, което пише е, че могат да се взимат от 5 до 10 хапчета на ден, зависи какво трябва да лекува или подсилва. В момента аз пия по 2 хапчета на 6 часа!Понеже листовката не е при мен ,утре ще я взема в офиса ще я скенирам и, ще се опитам да я прикача! Изопринозина лекува още Хепатит, Рубеола, Морбили, всички видове херпеси,Грип и кондиломи!
За много добри онкогинеколози мога да ти препоръчам проф. Карагьозов от Майчин дом, мен ме оперира сина му д-р Карагъозов и двамата са изключително добри специалисти особено професора, и също така се отнасят много добре с пациентите, за разлика от други техни колеги!





Тема Re: изопринозиннови [re: aнди]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 14:10



Ще ти бъда безкрайно признателна за листовката,пък и аз като се реша да го пия ще искам от аптеката,ше видим обаче кога ще стане това,че си е наистина и с хубава цена

А относно Карагиозов наистина много го спрягат,но и знам,че е голяма навалица при него и май се занимават повече с операции,а не с цитонамазки и ехографии...Благодаря ти за препоръките,до писане



Тема Re: изопринозин [re: Лeнa]  
Авторaнди (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 14:24



дано да разбираш руски намерих един сайт , в който е публикувана листовката на Изопринозина , а също така има и схеми на нея за прием на лекарството!

http://www.webapteka.ru/drugbase/name2617.html



Тема Re: изопринозин [re: aнди]  
АвторЛeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 14:44



Благодаря ти за информацията,горе-долу разбрах,ама точно за кондиломите нещо не ми се връзва,а и най отдолу си пише че трябва да е с лекарско наблюдение и предписание,та най вероятно като ида и аз на преглед след месец да питам пак и да видим какво ще стане:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.